Mokyklos naujienos

SEU olimpiada "Dramblys"

Šį pavasarį 1f ir 2 g klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su DRAMBLIU. Tikriausiai dabar galvojate, kad jie vyko į zoologijos sodą, o gal net keliavo į Afriką?... Ne! Pats DRAMBLYS apsilankė  mokykloje, t.y. mūsų mokiniai dalyvavo draugiškoje SEU  olimpiadoje „Dramblys“.

Šia olimpiada siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą. Olimpiados užduotys skatino mokinius ne konkuruoti, o dalintis, bendrauti ir bendradarbiauti, mokytis vieniems iš kitų, puoselėti draugiškus santykius ir mums visiems kartu kurti saugią aplinką.

SEU olimpiadą itin palaiko Valstybės pažinimo centras, kuris pakvietė mūsų dalyvius į savo edukacines programas bei pažinimo ekskursijas.

Kviečiame ir Jus susipažinti ir susidraugauti su DRAMBLIU!

Parengė

Pradinių klasių mokytojos Vita Černienė, Dalia Adomavičienė
Atnaujinta: 2019-05-09
Grįžti į ankstesnį