Mokyklos naujienos

Vaikų folkloro šventė "Saulytė'2019"

Gegužės 26 dieną mūsų mokyklos folkloro ansamblis "Bitinėlis" dalyvavo 47-ąjame Tarptautiniame festivalyje "Skamba skamba kankliai" vaikų šventėje "Saulytė 2019", kuri vyko festivalio pagrindinėje scenoje Bernardinų sode.
 
"Bitinėlis" parodė savo parengtą programėlę, kurioje ansamblio dalyviai dainavo, grojo kanklėmis ir kitais liaudies instrumentais. Kaip ir visada, turėjome gausią palaikymo komandą – mamas ir tėčius, brolius ir seses, senelius, kurie savo plojimais palaikė dalyvius. Po pasirodymo visi vaikai buvo apdovanoti meduoliais ir pavaišinti gaiviaisiais gėrimais. O prieš pasirodymą vaikai galėjo pažiūrėti spektaklį "Kiškio vestuvės", pažaisti judrius liaudiškus žaidimus, pasimokyti žalvarinių papuošalų ir nendrinių birbynių gamybos, vaškinių žvakių liejimo, juostų vijimo ir kitų tradicinių amatų ir, žinoma, pažiūrėti kitų ansamblių pasirodymus.
 
Parengė
Folkloro ansamblio „Bitinėlis“ vadovės Aušra Šiaučiulienė ir Asta Čepulienė
 Atnaujinta: 2019-05-30
Grįžti į ankstesnį