Mokyklos naujienos

Kepinių mugė

Birželio 6 dieną, mūsų mokyklos pirmo aukšto geltonajame korpuse, besibaigiant antrai pamokai, pasklido nosiai itin malonūs kvapai – kvepėjo saldumynais! Juos, mamyčių ir tėvelių padedami, kepė 2C ir 3E klasių mokiniai, Erasmus + projekto „Brangindami praeitį, kurkime ateitį“ dalyviai, mat viena iš projekte birželio mėnesiui numatytų veiklų yra dalyvauti kepinių mugėje ir surinktas lėšas skirti kilniems tikslams. Mūsų tikslas – pinigus už parduotą skanėstą paaukoti beglobiams ir žmogaus dėmesio stokojantiems gyvūnams arba už juos nupirkti „šuniškų“ ar „katiniškų“ skanėstų,  žaisliukų ar minkštų paklotėlių.
 
Dėkojame visiems, gausiai apsilankiusiems ir pirkusiems, ir atsiprašome nesuskubusių įsigyti itališkų, lenkiškų, rumuniškų, lietuviškų ir kitų šalių gėrybių – jų tiesiog neliko!
 
 
Parengė
Projekto koordinatorė Marija CibulskytėAtnaujinta: 2019-06-07
Grįžti į ankstesnį