Mokyklos naujienos

Projektas „The world in our hands" įvykdytas!

Jau antrus metus iš eilės mokykloje vyksta tarptautinis projektas „The world in our hands“, kurio tikslas yra pasidalinti nuotraukomis su skirtingomis šalimis apie ten esančias mokyklas ir tokiu būdu stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą ir dalinimąsi patirtimi įtraukiant moksleivius į projekto kūrimo procesą. Šiais metais dalinomės bibliotekos, stadiono, klasės, mokyklos pastato bei kūrybinės laisvės „kažkas mielo mokinių akimis“ nuotraukomis. 
 
Dėkojame visiems mokiniams, kurie prisidėjo prie šio projekto ir ypatingai 8 b kl., kurie aktyviai įsitraukė į projekto veiklą ir prisidėjo prie jo apipavidalinimo. Ačiū!
 
Parengė
Projekto organizatorės ir kuratorės Gerda Smirnovė ir Olga PerepečienėAtnaujinta: 2019-06-06
Grįžti į ankstesnį