Mokyklos naujienos

Balsių progimnazijos sportininkų rezultatai įvertinti Lietuvos Respublikos Prezidentūroje

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda rugsėjo 19 d. už praėjusiais  mokslo metais „Lietuvos mokyklų sporto žaidynėse“ parodytus sportinius rezultatus pagerbė ir apdovanojo Balsių progimnazijos sportininkus. Balsių progimnazijos mokiniai sėkmingai pasirodė septynių sporto šakų varžybose ir bendrojoje įskaitoje surinko daugiausiai taškų tarp visų Vilniaus miesto mokyklų. Nugalėtojais tapę  Vilniaus mieste Balsių progimnazijos mokiniai varžėsi su Lietuvos mokyklų komandomis ir susumavus rezultatus, nusileisdami tik Klaipėdos Gedminų progimnazijai, užėmė antrąją vietą Lietuvoje. Mokyklos vardą sporto žaidynėse garsino per 30 Balsių progimnazijos mokinių.
 
Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais ir jų fizinio ugdymo mokytojais, įdėjusiais daug pastangų ruošiantis kiekvienoms varžyboms, pareikalavusioms daug atsakingo komandinio darbo, fizinių  jėgų ir valios.
 
Dėkojame visiems mokiniams, garsinusiems progimnazijos vardą Vilniaus mieste ir Lietuvoje.
 
Fizinio ugdymo mokytojams ir mokiniams linkime sėkmingų startų penkioliktajame „Lietuvos mokyklų sporto žaidynių“ sezone.
 
 
Parengė
Laikinai einanti Balsių progimnazijos direktorės pareigas Virginija Giršvildienė
 
 
 Atnaujinta: 2019-09-24
Grįžti į ankstesnį