Mokyklos naujienos

Pradedamas įgyvendinti Erasmus+ projektas „Mūsų skirtumai – tai mūsų turtas“

Spalio 17-18 dienomis Rumunijos sostinėje Bukarešte, Nikolajaus Titulesku vardo progimnazijoje, pirmąkart susitiko Erasmus+ projekte „Mūsų skirtumai – tai mūsų turtas“ dalyvaujančių šalių atstovai. Į dvejus metus truksiantį projektą, be mūsų mokyklos,  įsitraukė Prancūzijos, Italijos, Graikijos, Rumunijos mokyklų mokiniai ir mokytojai. Kiekviena šalis pasirinko aktualią probleminę temą ir įsipareigojo ją ištyrinėti giliau bei pateikti galimus sprendimus.  Visos projekto veiklos vyks prancūzų kalba. 
 
Projekte dalyvaujančios šalys pasiskirstė  darbais bei daugiausia dėmesio skyrė Prancūzijos Meco mieste gruodžio pradžioje įvyksiančiam projekto pirmajam etapui. Jo metu bus plačiai nagrinėjama neįgaliųjų tema projekte dalyvaujančiose šalyse.
 
 
Parengė
lietuvių kalbos mokytoja Giedrė VaišnoraitėAtnaujinta: 2019-10-29
Grįžti į ankstesnį