Mokyklos naujienos

Erasmus+ projekto ,,Mūsų skirtumai – tai mūsų turtas“ vizitas

Erasmus+ projekto ,,Mūsų skirtumai – tai mūsų turtas“ mokinių grupė kartu su mokyklos psichologu  Edvardu Šidlausku ir prancūzų kalbos mokytoja Edita Dailidienė vyko į Prancūziją, Meco miestą, susitikti su kitais projekto dalyviais Žulio Lagno koledže.
 
Čia atvyko ir kiti projekto dalyviai iš Graikijos, Italijos, Rumunijos. Mokiniai apsigyveno susirašinėjimo draugų šeimose. Prasidėjus mokymosi savaitei visi susirinko Žulio Lagno koledže. Mokiniai kartu su prancūzais dalyvavo pamokose, taip pat atliko įvairias veiklas, susijusias su projekto poteme ,, Neįgaliųjų integravimas''. Mokiniai išbandė neįgaliųjų sportą, pristatė apklausos rezultatus, debatavo ir teikė pasiūlymus, kaip pagerinti neįgaliųjų integraciją.
 
Vaikai ne tik mokėsi ir sprendė rimtas problemas, bet turėjo galimybių linksmai leisti laiką ir daug bendrauti su kitais projekto dalyviais. Meco senamiestyje projekto dalyviai atkakliai ieškojo paslėpto lobio. Taip pat vaikai smagiai žaidė boulingą ir varžėsi lazerių arenoje. Vaikams labai patiko kelionė į Strasbūrą ir vizitas Europos Parlamente. Savaitė pasibaigė atsisveikinimo vakarėliu, kurio metu komandos daug bendravo, šoko ir net dainavo.
 
Vaikai parsivežė daug įspūdžių, o, svarbiausia, daug neįkainojamos bendravimo ir pažinimo patirties. Mokytojai džiaugiasi, kad vaikai pagaliau turėjo galimybę bendrauti prancūzų kalba, kuri yra jų antroji užsienio kalba ir oficiali projekto kalba.
 
 
Parengė
Prancūzų kalbos mokytoja Edita Dailidienė
 Atnaujinta: 2019-12-22
Grįžti į ankstesnį