Mokyklos naujienos

Stebuklo matematika. Padėka

Dėkojame visiems savo indėliu prisidėjusiems prie tradicinės, jau aštuntosios, Balsių progimnazijos organizuojamos adventinės gerumo ir paramos vargstantiems  akcijos "Stebuklo matematika"!
 
Štai tiek gėrybių surinkta tiems, kuriems šiuo metu sekasi sunkiau nei mums! Va taip - iš gerumu ir dosnumu palaimintų "penkių kepalėlių duonos" gimsta pasotinta minia! Tegu gerumas, meilė  ir dosnumas sugrįžta bumerangu tiems, kurie jį į pasaulį pasiuntė - Jums! Visa surinkta parama 2019-12-20  buvo atiduota Kalvarijų parapijos Caritas grupės žinion ir bus bus išdalinta vargingiausiai besiverčiantiems mūsų parapijos žmonėms.
 
Šventų Kalėdų! Ačiū!
 
 
Parengė
Katalikų tikybos mokytojos 
Laimutė Kivitienė ir Laura ButerlevičienėAtnaujinta: 2019-12-22
Grįžti į ankstesnį