Mokyklos naujienos

Mokinių pagamintos apsauginės kaukės

Prasidėjus nuotolinio mokymo pamokoms, visiems septintokams ir aštuntokams pirmoji technologijų pamokos užduotis buvo pasidaryti apsauginę kaukę, nes tuo metu nei parduotuvėse, nei vaistinėse kaukių nebuvo.
 
Buvo galima pasirinkti skirtingo sudėtingumo užduotis: nesiūtą, pagaminamą per kelias minutes, nesudėtingą, siuvamą rankomis, sudėtingesnę - siūtą siuvimo mašina ir užduotis darbčiausiems ir kūrybiškiausiems - kaukę nusinerti vąšeliu.
 
Džiugu, kad daugybė mokinių labai nuoširdžiai dirbo, įvairiais būdais prisigamino kaukių sau, savo šeimos nariams. Buvo ir tokių, kurie su tėveliais siuvo kaukes net labdarai.
 
Darbo pristatymui taip pat reikėjo paieškoti išradingos reklamos savo darbui. Vieni pasakojo įdomias istorijas, kūrė pasakas, kiti  demonstravo savo pasidarytas ar pasiūtas  kaukes, dar kiti darė fotosesijas,  kūrė skaidres ir t.t.
 
Vienas iš pačių įdomiausių atsiskaitymų buvo 7E klasės mokinės Gabrielos Augulytės. Ji ne tik nunėrė kaukę, bet ir pati sukūrė filmuką, kurį pademostravo pamokoje. Šiuo filmuku dalijamės ir mokyklos interneto svetainėje >>>
 
Parengė
Technologijų mokytoja Nijolė Jucienė

 
Atnaujinta: 2020-05-11
Grįžti į ankstesnį