Mokyklos naujienos

Ypatinga šventė Balsių progimnazijoje - atidarytas pradinio ugdymo filialas

Ypatinga Mokslo ir žinių šventė Balsių progimnazijoje.
 
Rugsėjo 1-ąją dovaną, ruoštą visus metus, gavo pradinių klasių mokiniai.
 
Svajonių mokyklos slenkstį peržengė 154 pirmokai bei 2-ų ir 3-ių klasių mokiniai.
 
Esame labai dėkingi už inicijuotą ir įgyvendintą pradinio ugdymo filialo projektą Vilniaus miesto savivaldybei, UAB Projektų rengimo centrui,  Vilniaus vystymo kompanijai, UAB „Jungtiniai projektai“ rangovams, studijos "Archdesign" interjero dizainerių komandai, UAB „Alsotana“ baldų gamintojams, UAB „Ergolain“ baldų gamintojams, Balsių mokyklos tarybos pirmininkei, aktyviems Balsių bendruomenės nariams. 
 
 
Parengė
Laikinai einanti direktorės pareigas Virginija GiršvildienėAtnaujinta: 2020-09-07
Grįžti į ankstesnį