Mokyklos naujienos

Balsių progimnazijos radijas

Mokytojų dieną startavo Balsių progimnazijos radijas. Kūrybinę grupę sudaro Gabija Gailiūnaitė (Violeta Puškytė), Izabelė Rauckytė (Sigita Bulvytė), Darius Katinas ir Pijus Stanionis (Petras Mazgauskas). Radijo laidose galite išgirsti rubrikas: „Dienos tema“, „Svečias“, reklamą, mokyklos žinias ir dienos orus. Kiekvieną rubriką skaito vis kitas mokinys, o „Svečio“ rubrikoje kalba vis kitas svečias. Vėliau bus galima išgirsti ir viktoriną „Brūkšnys“.
 
Pirmoje laidoje svečiavosi l.e.p. direktorė Virginija Giršvildienė, ji pasveikino mokytojus Mokytojų dienos proga ir atsakė į laidos vedėjo klausimus. Šią savaitę kalbėjomės su vokiečių kalbos mokytoją Daiva Freigofiene apie mokyklos uniformas.
 
Laukite naujų laidų ir nepraleiskite mokyklos aktualijų dozės!
 
 
Parengė
8E klasės mokinys Pijus Stanionis
 Atnaujinta: 2020-10-15
Grįžti į ankstesnį