Mokyklos naujienos

Integruotas ugdymas lauko erdvėse

Pirmasis pirmokų mėnuo mokykloje prabėjo ne tik labai greitai, bet naudingai ir įdomiai. Įvairiausios 1C klasės pamokos vyko lauke integruojant skirtingus dalykus bei bendradarbiauajnat su jau paaugusiais draugais - 2B klasės mokiniais. Štai keletas įdomiausių veiklų įvykusių per pirmąjį pirmokų mėnesį mokykloje. 
 
Integruojant pasaulio pažinimo, matematikos ir dailės pamokas mokiniai gražią rudens popietę vyko į šalia mokyklos esantį parką. Susiskirstę į grupeles pagal pasirinktą gamtinę medžiagą, mokiniai kūrė "Rudens mozaiką". 
 
Bendradarbiaudami su antrokais, 1C klasės mokiniais vyko į Balsių mitologinį parką ir ten kartu tyrinėjo aplink esančius medžius. Integruojant pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamokas, mokiniai tyrinėjo, ieškojo lapų, juos klijavo į užduočių lapą ir šalia užrašė medžių pavadinimus.
 
Integruojant pasaulio pažinimo pamoką su dailės pamoka, 1C klasės mokiniai praktiką siejo su teorija. Mokiniai tobulino žinias praktiškai. Gatvėje ieškojo kelio ženklų, kuriuos pažįsta ir išmoko, aiškinosi jų paskirtį, dalinosi patirtimi ir žiniomis.
 
Smagu, kaip išėjęs į gamtą gali užsimerkti ir pajusti, kuo kvepia oras. Tą jausmą integruotoje pasaulio pažinimo ir dailės pamokoje juto 1C klasės mokiniai. Savo kvapą, skonį jie perteikė piešdami popieriaus lape. Buvo įdomu, nes vieniems oras kvepėjo rožėmis, kitiems mėta, sakais, šokoladu....
 
 
Parengė
Mokytoja metodininkė Silvija Kazakevičienė

 
Atnaujinta: 2020-10-08
Grįžti į ankstesnį