Mokyklos naujienos

Šv. Mišios už Balsių mokyklą

Gal žinote, gal ne – prieš 9-erius metus, lapkričio 25 – tąją, Šv. Kotrynos Aleksandrietės, viso pasaulio mąstytojų, mokytojų ir mokinių globėjos, dieną buvo pašventinta tada naujai pastatyta Balsių mokykla.

Kasmet paminime šią svarbią dieną Šv. Mišiomis parapinėje, Vilniaus Kalvarijų, bažnyčioje. Jose meldžiamės už  mokinius, tėvus, mokytojus ir visą mokyklos bendruomenę, melsdami, kad Viešpats laimintų mūsų visų dabartį ir ateitį. 

Šiemet, dalyvavimas Šv.Mišiose už mūsų mokyklą dėl Covid 19 įvyks, tik kiek kitaip:

Lapkričio 22 d., 10.30 val. kviečiame prisijungti prie nuotolinės transliacijos iš Vilniaus Kalvarijų bažnyčios Šv. Mišių  youtube paskyroje “Vilniaus Kalvarijos” ir fb paskyrose “Vilniaus Kalvarijos” bei “Vilniaus Kalvarijų Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia”.

Laukiame prisijungiant prie Šv. Mišių už Balsių mokyklą - UŽ MUS!

3211bbcbd8fea676f97923c5030ae8a3-st-catherine-of-alexandria-religious-icons.jpg

Pagarbiai,

Vilniaus Balsių progimnazijos katalikų tikybos mokytojos Laura Buterlevičienė ir Laimutė Kivitienė

 Atnaujinta: 2020-11-20
Grįžti į ankstesnį