Mokyklos naujienos

Dėkojame kalėdinio atviruko ir sveikinimo autorėms!

Balsių bendruomenė kartu su Balsių progimnazija šiemet surengė jau svarbia tradicija tapusį kalėdinio atviruko ir sveikinimo konkursą.
 
Šiemet komisiją pasiekė dešimtys originalių piešinių bei prasmingų, dvasią keliančių tekstų tema „Kalėdų Angelas parskris“. Ir komisijos nelengvu sprendimu, atviruko (piešinio) kategorijoje nugalėjo 6 f klasės mokinė Augustė Kašėtaitė, beje, jos piešinys jau nebe pirmą kartą papuoš Balsių bendruomenę džiuginantį atviruką. Kalėdinio sveikinimo kategorijoje geriausiai pasirodė 5d klasės mokinė Lėja Vaitkevičiūtė.
 
Dėkojame visiems gražius ir prasmingus darbus siuntusiems mokiniams, o ypač kalėdinio atviruko autorėms Augustei ir Lėjai, tikimės, kad jų dėka Kalėdų nuotaika ir dvasia aplankys ir sustiprins daugybę balsiečių šeimų.
 
 
Parengė
Renginių grupės vardu lietuvių k. mokytoja Giedrė Vaišnoraitė  
 Atnaujinta: 2020-12-22
Grįžti į ankstesnį