Mokyklos naujienos

Erasmus+ KA2 projekto CULTURAL HERITAGE: CHERISHING THE PAST, BUILDING THE FUTURE apžvalga

2018-2020 metais mokykla dalyvavo Erasmus+ KA2 CULTURAL HERITAGE: CHERISHING THE PAST, BUILDING THE FUTURE projekte. Be Lietuvos jame dalyvavo dar 5 šalys: Kipras, Italija, Ispanija, Rumunija ir Lenkija. Projektu buvo siekiama sustiprinti Europos kultūros paveldo socialinę ir lavinamąją vertę, paskatinti daugiau žmonių atrasti Europos kultūros paveldą, juo domėtis, akcentuoti jo svarbą.

Startavus projektui ir mokytojos, ir mokiniai pasinėrė į šį naujų atradimų kupiną nuotykį. Svečiose šalyse lankėsi ne tik mokytojos, bet ir mokiniai. Viso projekto metu buvo išmėgintos įvairios veiklos, susipažinta su kultūriniu paveldu, atrasti nauji draugai.

Projektas turėjo baigtis 2020 metų pavasarį kelione į Ispaniją, o mokslo metų pabaigoje - didele multikultūriškumo švente mokykloje. Tačiau visą situaciją pakeitė koronavirusas. Su viltimi projektas buvo pratęstas dar pusmečiui. Tačiau situacijai nesikeičiant veiklos buvo tęsiamos atsižvelgiant į galimybes. Tad kviečiame visus susipažinti su mūsų per dvejus metus nuveiktu darbu ir patirtais įspūdžiais.

https://prezi.com/view/s3A41YJHtVNtHEwVeqJ7/ 

 
Parengė
Mokytoja Margarita RuzgaitėAtnaujinta: 2020-12-22
Grįžti į ankstesnį