Mokyklos naujienos

Nugalėtojai "Vilnius eXpo 2021"

Kovo 19 d. vyko Vilniaus jaunųjų bendrovių "eXpo" -  mugė, kurios metu mokiniai pristatė savo verslumo ugdymo metu pasiektus rezultatus, sukurtą produktą / paslaugą, prekiavo bei praktiškai pritaikė įgytas teorines žinias. 
 
Mugėje dalyvavo net 3 Vilniaus Balsių progimnazijos komandos, kurios lanko verslumo ugdymo būrelį: Eco-friends, OversizeLions ir Merch.
 
Renginio metu komandas lankė komisija užduodama įmonėms įvairiausius klausimus apie jų vykdomą veiklą. Komisiją sudarė įvairių garsių Lietuvos įmonių atstovai, kurie ne tik vertino komandų pasirodymus, bet ir dalinosi patarimais su jaunosiomis bendrovėmis.
 
Komanda OversizeLions, kurios nariai Vilija Vitta 6c, Rokas Garbuzas 6b, Ieva Žutautaitė 6c, Simas Sriubiškis 5g, Skomantas Šakalys 6f, pelnė apdovanojimą "Geriausia 5-8 kl. kategorijos jaunoji bendrovė". SVEIKINAME JUOS ir linkime dar geresnių pardavimų!
 
Kviečiame pasižvalgyti po nugalėtojų internetinę parduotuvę ir įsigyti puikios kokybės džemperius!
 
 
Kitų mūsų mokyklos komandų siūlomą produkciją galite įsigyti:
 
„Merch“ apsauginės veido kaukės vaikams >>>
 
 
„Vilnius eXpo 2021“ visų dalyvių katalogas >>>
 
 
Parengė
Verslumo ugdymo mokytoja Justė LedienėAtnaujinta: 2021-03-22
Grįžti į ankstesnį