Mokyklos naujienos

Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus

Spalio 1 ir 8 d. 1c, 2a, 2b, 2c, 2d, 3b, 3e klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame spektaklyje „Pasaulio sutvėrimas pagal vaikus“ – tai Dansemos ir 5-10 metų vaikų kūrybinis edukacinis projektas. Jo metu profesionalūs šokėjai kartu su vaikais kūrybinių šokio laboratorijų metu improvizuoja ir judesiu perteikia savitą pasaulio sukūrimo istoriją: nuo didžiojo sprogimo ir žvaigždžių kosmose, Saulės ir Žemės, nakties ir dienos iki debesų danguje ir lietaus, žuvų jūroje ir paukščių, gyvūnų ir žmonių.
 
Teatras Dansema sėkmingai rodo spektaklius Lietuvoje ir užsienyje, vykdo edukacinius šokio projektus su vaikais. Dansemos spektakliai yra nominuoti ir apdovanoti Auksiniu scenos kryžiumi kaip geriausi spektakliai vaikams. 
 
Dansemos  spektaklių sklaidą Lietuvoje finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
 
 
Parengė
Pradinių klasių mokytoja metodininkė Silvija Kazakevičienė
 Atnaujinta: 2021-10-11
Grįžti į ankstesnį