Neformalus ugdymas

PATVIRTINTA
Vilniaus Balsių progimnazijos direktoriaus
2017 m rugsėjo  d. Nr. V-64  įsakymu
 
VILNIAUS BALSIŲ PROGIMNAZIJOS  5-8 KL.
NEFORMALIOJO UGDYMO TVARKARAŠTIS 2017–2018 M.M.
VALSTYBĖS FINANSUOJAMI BŪRELIAI (mokestis gali būti tik už priemones)

Užsiėmimo

pavadinimas

Vadovo

Vardas, pavardė

Kl.

Savaitės diena / laikas

Vieta

I

II

III

IV

V

Vokalinis ansamblis

Aistė Tuminaitė

5-8

14.50-15.35

 

14.50-15.35

   

236 kab.

Folkloro studija

Asta Čepulienė

Aušra Šiaučiulienė

5-8

   

13.55-14.40

   

121 kab.

Teatras

Audronė Masiukienė

5-8

 

15.35-17.20

 

15.35-17.20

 

Reng.s

EI studija

(komunikacija ir žaidimai)

Audronė Masiukienė

5-8

 

14.45-15.55

 

14.45-15.55

 

Reng.s

Keramika

Monika Jutelienė

5

   

14.50-15.35

   

131 kab.

Žaidimų kūrimas

(Informacinės technologijos)

Justė Ledienė

5,6

 

15.45-16.30

     

301 kab.

7,8

       

14.50-15.35

Mąstyk ir skaičiuok

Margarita Arefjeva

5-6

       

13.55-14.40

301 kab.

Racionalus skaitymas

Rimutis Paūžuolis

5,6

       

13.55-14.40

133 kab.

Aviamodeliavimas

(Laiką galima pasirinkti)

Rimutis Paūžuolis

5-8

       

13.00-13.45

14.50-15.35

15.45-16.30


133 kab.

Judrieji žaidimai

Jūratė Lazauskienė

5-8

 

13.55-14.40

 

13.55-14.40

 

Didž. sp.s.

Sportiniai žaidimai

Augustas Taralis

5-8

13.55-14.40

 

13.55-14.40

   

Didž. sp.s.

 


VALSTYBĖS NEFINANSUOJAMI (MOKAMI BŪRELIAI)

Užsiėmimo

pavadinimas /organizacija

Vadovo vard., pav.

Kl.

Savaitės diena / laikas


Vieta


Kaina

I

II

III

IV

V

Jaunųjų keliautojų klubas

Mantas Karanauskas

5-8

15.00-16.00

       

309 kab.

13 €

Profesijų būrelis

Mantas Karanauskas

5-8

 

14.00-15.00

     

309 kab.

13 €

Breikas

 

Denis Ščiglo

5-8

 

15.00-16.00

 

15.00-16.00

 

Mž.š.s

117

32 €


Baletas

Viktorija Sklizmantienė

5,6

13.00-13.55

117 š.s.

     

14.00-15.00

117 salė

 

32  €

Gatvės džiazas

Valentina Kovalenko

5-8

 

16.00-17.00

 

16.00-17.00

 

Mž.š.s.

117

32 €

Hip hop

Kamilė Karpalovaitė


5-8

 

16.00-17.30

233 salė

 

16.00-17.30

233 salė

 

Dž.š.s.

32 €

Šiuolaikinis šokis

Ramūnas Sinkevičius

5,6

   

15.00-16.00

 

15.00-16.00

Dž.š.s

233

32 €

„Motus“ choreografijos mokykla

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Monika Navickaitė

Neringa Šatrauskaitė

Valentina Kovalenko

2

chr.kl.

16.30-17.30

 

16.30-17.30

17.00-18.00

Mž.š.s

117

 

Dž.š.s.

233

64 €

Teatralų klubas

Gintarė Čepukonytė

5-8

 

17.00-18.00

     

Mž.š.s

117

17 €

Sambo imtynės

Vitalijus Rindeika

5-8

 

14.00-15.00

 

15.00-16.00

 

Mž.sp.s

22 €

Koreaguojamoji mankšta

Virginija Giršvildienė

5-8

 

13.00-13.45

Didž.š.s.

 

13.00-13.45

Mž.sp.s.

 

Dž. š.s.

233

18 €

Slidinėjimas

Ričardas Panava

5-8

 

14.00-15.00

     

Stadionas

15 €

Karate

Sporto klubas „Budora“

Artūras Zavalnyj

5-8

15.00-16.30

Pažengę

 

15.00-16.30

Pažengę

   

Mž.sp.s

Mž.š.s

117

35 €

Futbolas

Všį „Spurtas“

Deividas Venckus

5

17.30 - 19.00

 

17.30 - 19.00

 

18.00 - 19:30

Dž.sp.s

40 €

Krepšinis

Sostinės krepšinio mokykla

Gediminas Bražionis

5

16.30-17.30

 

16.30-17.30

 

16.15-17.45

Dž.sp.s

42 €

Aikido

Asociacija „Sūkurys“

Vytautas Ribikauskas

5-8

17.30-18.30

     

17.00-18.00

Mž.sp.s

50 €

Šachmatai

Lietuvos šachmatų mokykla


(laikus galima pasirinkti)

Laurynas Glebavičius

5-8

   

13.00-13.45

13.55-14.40

14.50-15.35

   

216 kab.

10 €

Salsa

T. Petreikio šokių studija

Mažena Narkevičienė

5-8

       

14.50-16.20

Dž.š.s

18 €

Koncertinė gimnastika

Eglė Zinkevičienė

5-8

 

16.50-17.35

II gr.

 

16.50-17.35

II gr.

 

Mž.sp.s

30 €

Balsių edukacinė dailės studija


(laikus galima pasirinkti)

Augustinas Liatukas

5-8

12.40-14.10

14:45 - 16:45

12.40-14.10

14:45 - 16:45

12.40-14.10

14:45 - 16:45

12.40-14.10

14:45 - 16:45

12.40-14.10

14:45 - 16:45

130 kab.

18,00 €

Anglų kalba

Laima Macevičiūtė

5

 

13.00-13.45

     

149  kab.

20 €

Lyderystės ir ugdymo karjerai studija

Laima Macevičiūtė

6,7

 

8.00-8.45

     

149 kab.

22 €

Robotika


Robotikos akademija

Lukas Kanapienis

5,6

       

16.00-17.30

208 kab

210 kab.

40 €

Radiovaldomi modeliai

Karolis  Rėksnys

Kristina Rėksnienė

5-8

 

15.00-16.30

     

133 kab.

30 €

„Muzikinė dėžutė“

Muzikos mokykla -

Mušamieji instr.‘ fortepijonas, saksofonas, smuikas, vokalo studija

muzikinedezute@epastas.lt

tel.: 868465062

Laima Smolskaitė Sarpalė

5-8

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

 

45-90 €

Yamaha muzikos mokykla yra šalia Balsių progimnazijos– klavišiniai instr.; mušamieji; gitara; vokalas

Registruotis reikia tel.: 865002100)

Aistė Miliukienė

5-8

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Aitvarų g. 4

30 €

 



Atnaujinta: 2017-10-23