Neformalus ugdymas

Būrelių aprašymai >>>

Būrelių vadovų kontaktai >>>

PATVIRTINTA
Vilniaus Balsių progimnazijos direktoriaus
2017 m. rugsėjo 08 d. Nr. V–64 įsakymu
 
VILNIAUS BALSIŲ PROGIMNAZIJOS  1–4 KL.
NEFORMALIOJO UGDYMO TVARKARAŠTIS 2017–2018 M.M.
VALSTYBĖS FINANSUOJAMI BŪRELIAI (mokestis gali būti tik už priemones)

Užsiėmimo

Pavadinimas

 

Vadovo

vard., pav.

Kl.

Savaitės diena / laikas

Vieta

I

II

III

IV

V

Vokalinis ansamblis

Aistė Tuminaitė

1-4

13.00-13.45

 

13.00-13.45

 

 

236 kab.

Folkloro studija

 

Asta Čepulienė

Aušra Šiaučiulienė

1-4

 

 

 

13.00-13.45

 

13.00-14.40

13.00 - 13.45

 

 

121 kab.

Teptukas

Reda Minkevičienė

1-4

 

 

 

11.55-12.40

13.00-13.45

13.00-13.45

216 kab.



„Žaliu taku“

 



Silvija Kazakevičienė

1 (II

pam.)

 

 

10.55-11.30

 

 

 

223 kab.

2

13.00-13.45

 

 

 

 

1

 

 

13.55-14.40

 

 

 

Vida Laucienė

3,4

 

 

 

13.55-14.40

14.50-15.35

 

222 kab.

 

Keramika

(5 eur. Priemonėms)

 

 

 

Monika Jutelienė

1 (II pam.)


 

 

10.50-11.35

 

 

 

131 kab.

1

 

 

13.00-13.45

 

 

 

131 kab.

2

 

 

13.55-14.40

 

 

3, 4

 

 

 

 

13.00-13.45

Origamis

Vaida Urvikienė

1-4

 

 

13.00-13.45

 

 

210 kab.




Smalsučiai – gudručiai

 

Renata Jonušauskienė

1 (II

pam.)

10.50-11.35

 

 

 

 

224 kab.

2-4

pažengę

 

13.55-14.40

 

 

 

Jurga Jonušienė

1-4

naujokai

 

 

13.00-13.45

 

 

221 kab.

Rusų kalba

Raimonda Mankevičienė

3,4

 

13.55-15.35

 

 

 

215 kab.

Lietuvių klb. Konsult.

 

Gintarė Jurgaitienė

2

 

13.00-13.45

 

 

 

 

208 kab.

3

 

 

13.00-14.35

 

 

4

 

 

 

13.00-14.35

 

Skautai

Margarita Ruzgaitė

1

 

 

 

13.00-13.45

 

210 kab.

2-4

 

 

 

15.35-17.00

 

Judrieji žaidimai

Adelė Augonytė

1,2

13.00-13.45

 

 

 

 

Mž.sp.s.

3,4

 

 

13.00-13.45

 

 


Jaunieji gelbėtojai

 



Gražina Abaravičienė

 

1,2

3,4

 

 

13.00-13.45

 

 



114 kab.

 

 

 

13.55-14.40

 

 

1 (II

pam.)

 

10.50-11.35

 

 

 

Aviamodeliavimas

(laiką galima pasirinkti)

Rimutis Paūžuolis

4

 

 

 

 

 13.00-13.45

13.55-14.40

131 kab.

Dž.sp.s.

VALSTYBĖS NEFINANSUOJAMI (MOKAMI BŪRELIAI)

 

Užsiėmimo

pavadinimas /organizacija

Vadovo vardas, pavardė

Kl.

Savaitės diena / laikas

 

Vieta

 

Kaina

I

II

III

IV

V

Breikas

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Denis Ščiglo

1-4

 

14.00-14.55

Dž.š.s 233

 

14.00-14.55

Mž.š.s. 117

 

Dž.š.s 233

Mž.š.s. 117

 

32 €

Baletas

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Viktorija Sklizmantienė

1-4

13.00-13.55

Naujokai ir Pažengę

 

(117 š.s.)

 

13.00-13.55

Naujokai

 

(Rng.salė)

 

14.00-15.00

Pažengę

 

Dž.š.s 233

Mž.š.s.

117

Rng.salė

 

32 €

 

Šiuolaikiniai šokiai

Asmenybės ugdymo centras „Motus“





 

 

Greta Narkevičiūtė

1,2,3

13.00-13.55

Naujokai


 

(Rng.salė)

 

13.00-13.55

Naujokai ir

pažengę

 

(117 š.s.)

 

13.00-13.55

Naujokai

Dž.š.s 233

13.55-14.40

Pažengę

Rng.salė

Mž.š.s.

117

Dž.š.s.

233

Rng.salė

 

32 €

Ramūnas Sinkevičius

 

3,4

 

15.00-16.00

 

14.00-15.00

 

 

Dž.š.s.

 

32 €

     

15.00-16.00

 

 

Teatro meno studija

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

 

Gintarė Čepukonytė

3,4

14.00-15.30

 

14.00-15.00

   

Mž.š.s.

117

32 €

Teatro žaidimai mažiesiems

Gintarė Čepukonytė

1,2

16.00-17.00

 

16.00-17.00

   

Mž.š.s.

117

32  €

„Motus“ choreografijos mokykla

 

Asmenybės ugdymo centras „Motus“

Monika Navickaitė

Neringa Šatrauskaitė

Odeta Bagdonavičiūtė

2 chr

16.00-17.30

Didž.š.s.

   

17.00-18.00

Mž.š.s.

15.00-16.00

Didž.š.s.

Dž.š.s.

233

Mž.š.s.

117

 

64 €

3

chr

   

16.00-17.30

Didž.š.s.

 

13.00-14.00

Mž.š.s.

Sportiniai žaidimai

Adelė Augonytė

1-4

       

13.00-13.45

Dž.sp.s.

12 €

Sambo imtynės

Vitalijus Rindeika

1,2

 

13.00-14.00

 

14.00-15.00

 

Mž.sp.s.

22 €

3,4

 

14.00-15.00

 

15.00-16.00

 

Koreaguojamoji mankšta

Virginija Giršvildienė

1-4

 

13.00-13.45

Didž.š.s.

 

13.00-13.45

Mž.sp.s.

 

Dž.š.s.

20 €

 

Futbolas

Všį „Spurtas“

 

Deivydas Venckus

1,2

 

15.45- 17.30

 

15:45-17:30

 

Dž.sp.s.

 

45 €

1

   

15.00 - 16.15

   

Mž.sp.s

2

   

16.15 - 17.30

   

Mž.sp.s

3,4

17.30 - 19.00

 

17.30 - 19.00

 

18.00 - 19:30

Dž.sp.s

Krepšinis

Sostinės krepšinio mokykla

Gediminas Bražionis

1

14.45-15.30

 

14.45-15.30

 

13.15-14.45

Mž.sp.s.

 

Dž.sp.s

 

42 €

2,3

4

15.30-16.30

16.30-17.30

 

15.45-16.30

16.30-17.30

 

14.45-16.15

16.15-17.45

 

Karate

Sporto klubas „Budora“

Artūras Zavalnyj

1-8

14.00-15.00

naujokai

15.00-16.30

pažengę

 

14.00-15.00

naujokai

15.00-16.30

pažengę

   

 Mž.sp.s

Mž.š.s

35 €

Aistė Tatarūnaitė

1 (II pam.)

11.00-11.50

     

11.00-11.50

Dž.š.s.

35 €

Aikido

Asociacija „Sūkurys“

Vytautas Ribikauskas

1-4

16.30-17.30

     

16.00-17.00

Mž.sp.s

50 €

Šachmatai

Lietuvos šachmatų mokykla

 

(laiką galima pasirinkti)

Laurynas Glebavičius

 

1-4

   

13.00-13.45

13.55-14.40

14.50-15.35

   

 

216 kab.

 

10 €

Pramoginiai šokiai

T. Petreikio šokių studija

Mažena Narkevičienė

1,22,3

3,4

13.00-13.45

13.55-14.40

14.50-15.35

 

13.00-13.45

13.55-14.40

14.50-15.35

   

Dž.š.s.

233

 

18 €

 

Koncertinė gimnastika

 

Eglė Zinkevičienė

 

1-4

 

16.00-16.45

I gr.

 

16.00-16.45

I gr.

 

 

Mž.sp.s

30 €

 

16.50-17.35

II gr.

 

16.50-17.35

II gr.

 

 

Balsių edukacinė dailės studija

(dienas ir laikus galima pasirinkti)

 

Augustinas Liatukas

1-4

12.40-14.10

 14:45 - 16:45

12.40-14.10

14:45 - 16:45 

12.40-14.10

14:45 - 16:45 

12.40-14.10

14:45 - 16:45 

12.40-14.10 

14:45 - 16:45

130 kab.

18 €

1 (II p.)

     

10.00-12.00

10.00-12.00

   


 

Anglų kalba

(dienas ir laikus galima pasirinkti)

 

Jolanta Jankūnaitė

(2k./sav.)

 

1

 

13.00-13.35

I gr.

 

13.00-13.35

I gr.

 

 

305 kab.

 

25 €

 

13.55-14.30

II gr.

 

13.55-14.30

II gr.

 

1

 

14.55-15.30

III gr.

 

14.55-15.30

III gr.

 

 

305 kab.

 

25 €

   

15.55-16.30

IV gr.

 

15.55-16.30

IV gr.

 

Jūratė Mincevičiūtė

(2k./sav.)

2

 

13.00-13.45

 

13.00-13.45

 

308 kab.

20 €

3

 

13.55-14.40

 

13.55-14.40

 

Gerda Smirnovė

4

 

14.00-15.00

     

303 kab.

20 €

Žaidiminė joga

Daiva Mažeikienė

1-4

 

14.00-15.00

   

14.00-15.30

117 kab.

35 €

Slidinėjimas

Ričardas Panava

1-4

 

13.00-14.00

14.00-15.00

     

Stadionas

15 €

Robotika

Robotikos akademija

Lukas Kanapienis

1,3

       

13.00-14.30

208 kab.

210 kab.

40 €

2,4

       

14.30-16.00

 

Mintinas skaičiavimas

Menar akademija

Jurgita Žilionė

(pažengę)

1-4

 

13.00-14.00

 

13.00-14.00

 

209 kab.

78 €

Vita Valterienė

(naujokai)

1-4

13.00-14.00

 

13.00-14.00

   

209 kab.

84 €

SinoNetto

Muzikinė-ritminė teatro studija

Vitalija Latvienė

1-4

       

13.00-13.45

217 kab.

25-30 €

   

14.00-14.45

   

Mažųjų profesorių klubas

Gitana Vansevičienė

3,4

     

13.00-13.55

 

214 kab.

18 €

     

14.00-14.55

 

Muzikos mokykla

„Muzikinė dėžutė“

muzikinedezute@epastas.lt

tel.: 868465062

Laima Smolskaitė Sarpalė

 

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualaii

Jaunųjų keliautojų klubas

Mantas Karanauskas

3, 4

15.00-16.00

       

311 kab.

13 €

Profesijų būrelis

Mantas Karanauskas

3, 4

 

14.00-15.00

     

311 kab.

13 €

Yamaha muzikos mokykla yra šalia Balsių progimnazijos– klavišiniai instr.; mušamieji; gitara; vokalas

Registruotis reikia tel.

865002100

Aistė Miliukienė

1-4

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Individualus grafikas

Aitvarų g. 4

30 €

 




Atnaujinta: 2017-10-19