Uniforma

Exclamation-Mark-PNG-Photo.png Informuojame, kad nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. šiek tiek koreguojama Balsių progimnazijos uniformos komplektacija. Atsižvelgdami į Mokinių savivaldos iniciatyvą ir Mokyklos tarybos posėdžio, vykusio 2020-06-25 pritarimą, siūlome koreguoti uniformos privalomą komplektaciją.

Patvirtinti pakeitimai:

- kasdieniam naudojimui į komplektaciją įtraukiami medvilniniai be gobtuvo arba su gobtuvu džemperiai (tamsiai mėlynos ir raudonos spalvos pasirinktinai) su progimnazijos logotipu;

- keičiame polo marškinėlių spalvą. Palaipsniui geltoną spalvą keičiame į žydrą, raudoną ar baltą spalvas pasirinktinai.

Skelbiame vienerių metų pereinamąjį laikotarpį polo marškinėlių spalvos keitimui.

Naujos komplektacijos uniformas galima užsisakyti:  UAB „LIDATA“  Kalvarijų g. 168.

Gaminius, kurie mokyklos komplektacijoje nesikeičia (švarkus, megztinius, sijonus mergaitėms), galite įsigyti: UAB „Manovita“, adresu H. Manto g. 6; ,"8 ToGo", adresu PC Europa, Konstitucijos prospektas 7A, III aukštas.

Pirmų klasių mokiniams rekomenduojame įsigyti naujos komplektacijos uniformas.

Pateikiame informaciją apie mokyklinių uniformų įsigijimo tiekėjus ir jų kainas

1. UAB „LIDATA“  Kalvarijų g. 168

2. UAB „Manovita“, adresu H. Manto g. 6