Uniforma

Privalomoji kasdienio naudojimo komplektacija:
- tamsiai mėlynos spalvos megztukas/liemenė arba tamsiai mėlynos/raudonos spalvos medvilninis be gobtuvo/su gobtuvu džemperis su Progimnazijos emblema;
- baltos, žydros arba raudonos spalvos polo marškinėliai trumpomis arba ilgomis rankovėmis;
- berniukams – tamsios spalvos (mėlynos, juodos, pilkos, rudos) vienspalvės kelnės, išskyrus sportines;
- mergaitėms – languotas sarafanas (1-4 kl. mokinėms) arba languotas/tamsiai mėlynos spalvos sijonas su vienspalvėmis pėdkelnėmis arba tamsios spalvos (mėlynos, juodos, pilkos, rudos) vienspalvės kelnės, išskyrus sportines.

Privalomoji šventinio naudojimo komplektacija:
- Renginių metu ir atstovaujant Progimnazijai kitose įstaigose po megztuku dėvimi balti marškiniai ir ryšimi margi kaklaraiščiai.

! Paliekami dar vieneri pereinamieji mokslo metai geltonos spalvos polo marškinėliams.
!! Languoti sarafanai, sijonai ir kaklaraiščiai iš naujos komplektacijos parduodami tik UAB "LIDATA". Paliekamas neribotas pereinamasis laikotarpis languotiems sarafanams, sijonams ir kaklaraiščiams, įsigytiems iš kitų tiekėjų.
!!! ĮSIGYJANTIEMS NAUJAS UNIFORMAS MOKINIAMS REKOMENDUOJAME RINKTIS TIK NAUJOS KOMPLEKTACIJOS UNIFORMAS (ne iš pereinamųjų laikotarpių).

Leidžiama savarankiškai įsigyti mokyklinių uniforminių drabužių analogus, prie jų įspaudžiant/prisiuvant Progimnazijos emblemą, kurią galima įsigyti Progimnazijos uniforma prekiaujančiose įmonėse. Pateikiame informaciją apie mokyklinių uniformų įsigijimo tiekėjus ir jų kainas:

1. UAB „LIDATA“  Kalvarijų g. 168

SVARBU! Iki 2021-07-08 priimami užakymai, po šios datos priimti užsakymai gali būti nespėti pagaminti iki 2021-08-31.

2. UAB „Manovita“, adresu H. Manto g. 6

3. "8 ToGo", adresu PC Europa, Konstitucijos prospektas 7A, III aukštas

4. „Savitas stilius“, el. p. stilius.savitas@gmail.com

Uniformos priežiūros taisyklės:

Tam, kad antspaudai ant mokyklinių džemperių ir polo marškinėlių laikytųsi ilgai ir neišbluktų, o gaminiai ilgai tarnautų, rekomenduojame laikytis šių priežiūros taisyklių:

• Prieš nešiojant rekomenduojama išskalbti. Skalbti išvertus į kitą pusę.

• Naudoti švelnias skalbimo priemones.

• Skalbti ne didesnėje nei 30° laipsnių temperatūroje.

• Skalbiant nenaudoti džiovinimo funkcijos.

• Lyginti iš blogosios pusės. Tiesioginiame spaudos plote nelyginti.

Atnaujinta: 2021-07-13