Savivaldų informacija

Mokyklos tarybos nuostatai >>>

Ataskaita už 2016-2017 m.m. >>>

Rugsėjo 14 dieną Vilniaus Balsių progimnazijoje buvo vykdoma Mažosios mokinių savivaldos rengta saugaus eismo akcija, kurios metu mokiniai, važiavę dviračiais ir dėvėję šalmus gavo sveikuoliškas dovanėles. Į mokyklą su dviračiais atvyko daugiau nei 130 mokinių, beveik pusė iš jų - naudodami šalmus. Apie vykdomą akciją reportažą rengė Lietuvos nacionalinis transliuotojas, jį kviečiame žiūrėti LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pirmadienį.

NUTARTA:

1. Supažindinti mokinių tėvus su Vilniaus Balsių progimnazijos standartizuotų testų 4, 6, 8 klasėse 2015-2016 m.m. palyginamosios analizės  2017 m. rezultatais.
2. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos Ugdymo plano 2017-2019 metams projektui.
3. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos 2017 m. pirkimų plano papildymams.
4. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos Mokymosi sutarties papildymams.
5. Vilniaus Balsių progimnazijos Vertinimo tvarkos aprašą dar kartą aptarti mokytojų metodinėse grupėse.
6. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos socialinio pedagogo veiklos ataskaitai.
7. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos psichologo veiklos ataskaitai.
8. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos Uniformų dėvėjimo reglamento papildymams.
9. Pritarti pateiktiems prašymams dėl komercinių būrelių veiklos 2017-2018 m.m. Vilniaus Balsių progimnazijoje.
10. Kiti klausimai:
10.1. Papildyti Vilniaus Balsių progimnazijos Mokyklos tarybos nuostatų 18 punktą, numatant Tarybos posėdžius fiksuoti diktofonu ir saugoti elektroninėse laikmenose.
10.2. Klasių tėvų siūlymu mokinių fotografavimo paslaugos tiekėjų pasirinkimą sprendžia mokyklos Tėvų taryba.

NUTARTA:
1. Pritarti prašymams dėl dienos stovyklų Vilniaus Balsių progimnazijoje 2017 m. vasarą organizavimo:
1.1. „Vasara su SKM“
1.2. Balsiukų sotvyklėlė 2017“ 1-2 klasių mokiniams
1.3. Vasaros stovykla ,,Būkime draugais’’ 1-5 klasių mokiniams

2. Vilniaus Balsių progimnazijoje 2017-2018 m.m. komplektuoti tik 5 pirmokų klases
3. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos Mokinių priėmimo ir skyrimo į klases tvarkos aprašo pakeitimams. Patvirtinti naujos redakcijos Vilniaus Balsių progimnazijos Mokinių priėmimo ir skyrimo į klases tvarkos aprašą.
4. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos prisidėjimui prie Balsių bendruomenės šventės organizavimo 2017 m. birželio 3 d., dalyvaujant būreliams ir neformalaus ugdymo veikloms šventiniame koncerte bei pasirūpinant atlikėjų paskatinimais.

NUTARTA:
1. Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos pakoreguotam Mokyklos tarybos nuostatų projektui

Pritarti Vilniaus Balsių progimnazijos progimnazijos patikslintam pirkimų poreikių 2017 m. planui
2. Ugdymosi organizavimo kokybės gerinimui:
     3.1. Mokykloje priimtą mokinių ugdymosi rezultatų (vertinimo ir įsivertinimo) periodiškumo tvarką pakartotinai aptarti mokytojų metodinėse grupėse.
      3.2. Aktyvintį tėvų ir socialinių darbuotojų įsitraukimą sprendžiant pamokų praleidimo problemas
      3.3. Mokyklos socialiniai pedagogai vykdo savo veiklos reglamente numatytas funkcijas. Į problemą reaguoti nedelsiant, prevenciškai dirbant tiek su vaiku, tiek su tėvais

4. Komunikavimo mokyklos bendruomenėje gerinimui:
4.1. Atidžiau stebėti ir laiku informuoti tėvus apie pamokų pasikeitimus. Atkreipti dėmesį į tėvų prisijungimų periodiškumą.
            4.2. Už informacijos mokyklos tinklapyje viešinimą
            atsakinga IT mokytoja Justė Ledienė. Mokyklos
            tarybos nutarimų išrašai turi būti paskelbti per 5
            darbo dienas, nuo protokolo pasirašymo.
4.3. Mokinių tėvams ir mokytojams daugiau dėmesio  skirti elektroniniame dienyne rašomiems laiškams ir į juos atsakyti.
5. Nešiojamų garso aparatų naudojimas pertraukų ir mokyklos renginių metu draudžiamas.
6. Įpareigoti mokinių savivaldą atlikti mokinių apklausą, išsamiai išdiskutuoti ir Mokyklos tarybos posėdžiui pateikti argumentuotus mokinių siūlymus/eskizus dėl mokyklinės uniformos keitimo variantų.
7. Atsižvelgus į Tėvų kreipimąsi dėl neformalios veiklos „FM SPURTAS“ Vilniaus Balsių progimnazijoje, įpareigoti trenerį Deivydą Venckų pateikti tėvams mokėjimų pavedimų kopijas. Tėvai įsipareigoja išsirinkti klubo tarybą, paskirti būrelio atstovą bendravimui su mokyklos administracija ir prisiimti įsipareigojimą dėl būrelio mokestinių įsipareigojimų vykdymo.
8. Kreiptis į SPVA dėl automobilių stovėjimo aikštelės prie mokyklos didinimo ir specialaus žymėjimo mokytojams pasistatyti automobilį prie mokyklos.