Mokinių savivalda

mokiniu-savivalda.jpg

1–5 kl. savivaldą koordinuoja direktorės pavaduotoja ugdymui Gintarė Jurgaitienė, kuruoja geografijos mokytojas Mantas Karanauskas
6–8 kl. savivaldą koordinuoja direktorės pavaduotoja ugdymui Virginija Giršvildienė, kuruoja vokiečių k. mokytoja Daiva Freigofienė

Susirinkimų laikas:
1–5 kl. trečiadieniais 13.45 val.
6–8 kl. ketvirtadieniais 11.35 val.

Mūsų partneriai:
Balsių progimnazijos administracija
Balsių progimnazijos Taryba
Balsių bendruomenė

Rugsėjo 14 dieną Vilniaus Balsių progimnazijoje buvo vykdoma Mažosios mokinių savivaldos rengta saugaus eismo akcija, kurios metu mokiniai, važiavę dviračiais ir dėvėję šalmus gavo sveikuoliškas dovanėles. Į mokyklą su dviračiais atvyko daugiau nei 130 mokinių, beveik pusė iš jų - naudodami šalmus. Apie vykdomą akciją reportažą rengė Lietuvos nacionalinis transliuotojas, jį kviečiame žiūrėti LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pirmadienį.

Šių metų rugsėjo – lapkričio mėnesiais Vilniaus Balsių progimnazijoje vyko aplinkosauginė akcija ,,Rink panaudotas baterijas – saugok gamtą“. Akcijos metu surinkta 350 kg panaudotų baterijų, ją organizavo Mažoji mokinių savivalda.

savivalda