Mokytojai konsultuoja

1-4 kl. tėvų konsultacijų grafikas >>>


5-8 kl. tėvų konsultacijų grafikas >>>

Pastaba tėveliams: prieš atvykdami į konsultacijas el. paštu informuokite mokytoją.


5-8 kl. mokinių konsultacijų grafikas >>>
 

Vilniaus Balsių progimnazijos
5-8 klasių mokytojams skiriamų pamokų skaičius per savaitę skirtas mokinio ugdymo poreikiams tenkinti,
mokymosi pagalbai teikti 2016-2017 m. m.

 1 kartą per savaitę antradieniais per 6 pamoką organizuojama konsultacija, kuri bus skirta namų darbų ruošai. Mokinius konsultuos spec. pedagogė Eglė Saikauskienė 211 kab.

Dalykas

Klasė

Mokytojas

Laikas

Kab.

Lietuvių k. (ilgalaikė konsultacija)

8A kl.

E. Trečiokienė

Penktadienis, 7 pam.

306

Lietuvių k. (ilgalaikė konsultacija)

8B kl.

D. Iliukevičienė

Pirmadienis, 7 pam.

307

Lietuvių k. (ilgalaikė konsultacija)

8C kl.

R. Vitanauskienė

Penktadienis, 6-7 pam.

313

Lietuvių k. (programos žinių gilinimui, pasiruošimas konkursams, olimpiadoms, savarankiškiems ir kontroliniams darbams)

5 kl.

E. Trečiokienė

Pirmadienis, 6 pam.

306

Matematika (ilgalaikė konsultacija)

8 kl.

M. Arefjeva

Ketvirtadienis, 7 pam.

323

Matematikos (programos žinių gilinimui, konkursams, olimpiadoms ruoštis)

5-6 kl.

M. Arefjeva

Antradienis, 7 pam.

323

Matematika (programos žinių gilinimui, ruoštis savarankiškiems/kontroliniams darbams ir namų darbų ruošai)

7 kl.

M. Arefjeva

Pirmadienis, 8 pam.

322

Matematika (programos žinių gilinimui, ruoštis savarankiškiems/kontroliniams darbams ir namų darbų ruošai)

6 kl.

A. Daugialienė

Antradienis, 7 pam.

225

Matematika (ilgalaikė konsultacija)

8 kl.

A. Daugialienė

Trečiadienis, 7 pam.

225

Matematika (programos žinių gilinimui, konkursams, olimpiadoms ruoštis)

5 kl.

M. Zakarevičius

Trečiadienį, 7 pam.

323

Matematika (mokymosi pasiekimams gerinti, programos žinioms gerinti)

5 kl.

M. Zakarevičius

Pirmadienį, 7 pam.

323

Matematika (programos žinių gilinimui, ruoštis savarankiškiems/kontroliniams darbams ir namų darbų ruošai)

7 kl.

J. Ledienė

Ketvirtadienis, 2 pam.

301

Informatika (programos žinių gilinimui, namų darbų ruošai, praleistų kontrolinių  ir projektinių darbų atsiskaitymui)

5-6 kl.

J. Ledienė  

Antradienis, 7 pam.

301

Informatika (programos žinių gilinimui, namų darbų ruošai, praleistų kontrolinių  ir projektinių darbų atsiskaitymui)

7 kl.

J. Ledienė  

Antradienis, 2 pam.

301

Informatika (programos žinių gilinimui, namų darbų ruošai, praleistų kontrolinių  ir projektinių darbų atsiskaitymui)

5-6 kl.

J. Jonikaitis

Antradienis, 7 pam.

322

Istorija (programos žinių gilinimui)

6-8 kl.

V. Martinkėnienė

Antradienis, 8 pam.

315

Geografija (programos žinių gilinimui, namų darbų ruošai)

6-7 kl.

M. Karanauskas

Ketvirtadienis, 7 pam.

313

Fizika (programos žinių gilinimui)

7 kl.

A. Daunoravičius

Pirmadienis 1pam.

225

Fizika (programos žinių gilinimui)

7-8 kl.

A. Daunoravičius

Penktadienis 7 pam.

323

Anglų k. (programos žinių gilinimui)

5-6 kl.

V. Šimaitienė

Ketvirtadienis, 7 pam.

303

Anglų k. (programos žinių gilinimui)

7 kl.

L. Macevičiūtė

Antradienis, 2 pam.

324

Prancūzų k. (mokymosi pasiekimams gerinti, konkursams ir olimpiadoms ruoštis)

5-8 kl.

E. Dailidienė

Ketvirtadienis, 7 pam.

321

Rusų k. (mokymosi pasiekimams gerinti, programos žinių gilinimui)

5-8 kl.

L. Stopskaja

Antradienis, 8 pam.

204

Chorinio dainavimo modulis

5-8 kl.

E. Vaiciekiūtytė

Trečiadienis, 7 pam.

236

 

5-8 kl.

E. Vaiciekiūtytė

Ketvirtadienis, 7 pam.

236

Etnokultūros modulis

5 kl.

A. Sandunavičienė

Penktadienis, 6 pam.

225

 




Atnaujinta: 2017-01-24