2% parama

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais skirtą 2 proc. GPM dalį. Panaudojant  šias lėšas mokykloje diegiamos socialinių-emocinių įgūdžių ugdymo programos, mokiniai vyksta į varžybas, olimpiadas ir konkursus, mokytojai turėjo galimybių ruošti įdomesnes pamokas, o administracija lengviau susidoroti su kasdieniais darbais.

Mokyklos ir tėvų iniciatyva įkurta Balsių mokyklos tėvų asociacija sėkmingai plėtoja savo veiklą. Šios asociacijos, turinčios paramos gavėjo statusą, tikslas – remti Balsių mokyklos veiklą, mokinių, jų tėvelių ar mokyklos vardu teikti projektus kitoms paramos institucijomos, administruoti pervedamas 2 proc. GPM paramos lėšas. Balsių mokyklos tėvų asociacija paramos lėšas gali panaudoti tikslingiau, mažiau jėgų atiduodama biurokratinėms užkardoms, rengti mokinių tėvams aktualius projektus.

Ir šiais metais kviečiame 2 proc. GPM dalį skirti Balsių mokyklos tėvų asociacijai. Lėšų panaudojimas bus derinamas ir su Mokyklos taryba.

Iš Jūsų skirtos 2 proc. GPM paramos Balsių mokyklos tėvų asociacijai ir Balsių mokyklai mes tikslingai diegsime pažangias ugdymo programas, rūpinsimės vaikų užimtumu vasaros laikotarpiu, gerinsime ugdymo sąlygas mūsų mokiniams, ruošime pažintines pamokas ir kviesime į įdomius renginius.

Gerus darbus darykime kartu!

 
2 proc. GPM dalį galite skirti jau dabar Elektroninio deklaravimo sistemos svetainėje (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512 v.2).
 
 
Balsių mokyklos tėvų asociacijos rekvizitai:
Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 303215566
Paramos gavėjo pavadinimas: Balsių mokyklos tėvų asociacija
Adresas: Naujanerių g. 11, LT-14269, Vilnius
Banko pavadinimas: AB DnB bankas
Banko kodas: 40100
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT37 4010 0510 0191 0339
 
Arba 2 proc. GPM dalį galite skirti Balsių mokyklai.
 
Vilniaus Balsių progimnazijos rekvizitai:
Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 302589995
Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Balsių progimnazija
Adresas: Bubilo g. 8, LT-08401, Vilnius
Banko pavadinimas: AB SEB bankas
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT717044060007725937
 
Teikdami naujos formos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus, ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai. Prašymai priimami iki gegužės 1 d., tad nedelskite!Atnaujinta: 2019-03-08