1,2% parama

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais mokyklai skirtą GPM dalį.

Šiais metais Mokyklos tarybos sprendimu siūloma lėšas skirti išorinių žaliuzių įrengimo projekto užbaigimui. Mokyklai žaliuzių įrengimas yra gyvybiškai svarbus, nes šiltuoju metų laiku šviečiant saulei Vilniaus Balsių progimnazijos patalpos įkaista iki 30-36 laipsnių dėl ko mokytis ir dirbti pasidaro labai sunku, tai kenkia mokinių ir darbuotojų sveikatai.

Mokyklos ir tėvų iniciatyva įkurta Balsių mokyklos tėvų asociacija sėkmingai plėtoja savo veiklą. Šios asociacijos, turinčios paramos gavėjo statusą, tikslas – remti Balsių mokyklos veiklą, administruoti pervedamas 1,2 proc. GPM paramos lėšas.

Vilniaus Balsių progimnazijos administracija kviečia 1,2 proc. GPM dalį skirti Balsių mokyklos tėvų asociacijai.

1,2 proc. GPM dalį galite skirti jau dabar www.deklaravimas.vmi.lt (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512).

Balsių mokyklos tėvų asociacijos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas):

Paramos gavėjo pavadinimas: Balsių mokyklos tėvų asociacija

Adresas: Naujanerių g. 11, LT-14269, Vilnius

Banko pavadinimas: AB DnB bankas

Banko kodas: 40100

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT37 4010 0510 0191 0339

arba 1,2 proc. GPM dalį galite skirti Balsių progimnazijai.

Vilniaus Balsių progimnazijos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 302589995

Paramos gavėjo pavadinimas: Vilniaus Balsių progimnazija

Adresas: Bubilo g. 8, LT-08401, Vilnius

Banko pavadinimas: AB SEB bankas

Banko kodas: 70440

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT49 7044 0600 0779 5494

Teikdami naujos formos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus, ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai. Prašymai priimami iki liepos 1 d., tad nedelskite!

Gerus darbus darykime kartu!

Mokyklos administracija

Atnaujinta: 2020-05-27