Mokinio pažymėjimas

Visi mokyklos mokiniai privalo turėti mokinio pažymėjimą. Mokinio pažymėjimus gaminame mokykloje, ant vilniečio kortelių, todėl pažymėjimą galima naudoti ir kaip Vilniaus miesto transporto bilietą. Pažymėjimo galiojimo laikas parenkamas taip, kad jo galiojimas baigiasi pabaigus 4 arba 8 klasę, tad užsakius pažymėjimą 1 ir 5 klasėje, jis galios 4 metus.

Kad galėtume pagaminti pažymėjimą mums yra reikalinga dokumentinė skaitmeninė mokinio nuotrauka. Jei pažymėjimą užsakote pirmą kartą, jums reikia atsiųsti skaitmeninę mokinio nuotrauką el. paštu foto@balsiumokykla.lt (laiške nurodykite mokinio vardą, pavardę ir klasę) bei užpildyti prašymą. 

Reikalavimai nuotraukoms:

Nuotrauka turi būti skaitmeninė ir atsiųsta el. paštu foto@balsiumokykla.lt (laiške nurodykite mokinio vardą, pavardę ir klasę). Popierinės, atspausdintos nuotraukos nepriimamos.

Nuotrauka gali būti padaryta ir namų sąlygomis laikantis šių reikalavimų:

- Pati nuotrauka turi būti stačiakampė. Fotografuota turi būti taip, kad asmens veido atvaizdas nuo smakro iki viršugalvio užimtų maždaug 70–80 proc. nuotraukos aukščio.

- Asmuo fotografuojamas iš priekio, žiūrintis į objektyvą, vienspalviame fone.

Skenuota nuotrauka netinka.

Norėdami užsakyti mokinio pažymėjimą turite parašyti prašymą (atspausdintą variantą galima pasiimti pas mokyklos budėtoją) ir jį kartu su 1,5  Vilniečio kortelės mokesčiu atnešti mokyklos budėtojui. Pats pažymėjimo gaminimas nekainuos, o Vilniečio kortelės mokestį priimti galime tik grynaisiais pinigais.

Prašymo forma >>>

 

Transporto bilietas

Mokinio pažymėjimas kartu yra ir Vilniaus miesto transporto bilietas (Vilniečio kortelė), kuriame jau bus įvesta mokinio nuolaida. Šį pažymėjimą galėsite papildyti bilietais. Bilietų klausimais kreipkitės į SĮ „Susisiekimo paslaugos“ http://www.vilniustransport.lt/lt/pages/about_us .

Atsiskaitymas valgykloje

Yra galimybė mokinio pažymėjimu atsiskaityti už maistą mokyklos valgykloje. Atsiskaitymo sąskaitas valgykloje administruoja „Eurofondas“ http://eurofondas.lt/ . Prisijungus prie jų svetainės reiktų susikurti paskyrą ir ją susieti su mokinio pažymėjimu. Šie atsiskaitymai nėra susieti su transporto bilietų sąskaita, tad mokinys negali tų pačių įdėtų pinigų naudoti ir transporto bilietams ir atsiskaitymui valgykloje.

 

ĮĖJIMAS / IŠĖJIMAS IŠ MOKYKLOS

Į pagrindinį mokyklos pastatą mokiniams, mokytojams ir svečiams, kurie reguliariai lankosi mokykloje, galima pateikti su SAVO REGISTRUOTOMIS KORTELĖMIS (vilniečio kortelė arba mokinio pažymėjimas).

 

Praeitais mokslo metais aktyvuotų kortelių iš naujo aktyvuoti nereikia. Jei norite registruoti naują/kitą kortelę (vietoje pamestos/sugadintos), užpildykite prašymo formą ir atneškite mokyklos budėtojui (atspausdintas formas galite gauti pas mokyklos budėtoją).

 

Forma vaikams >>>

 

Forma svečiams >>>

 

Vilniečio kortelę (kaina 1,5 Eur) galite įsigyti pas mokyklos budėtoją. Už pažymėjimus atsakingas asmuo pas budėtoją dirba rytais 7.30 - 8.30 val.

 

Jeigu lankysitės mokykloje retai, be registruotos kortelės, būkite pasiruošę mokyklos budėtojui pateikti ASMENS TAPATYBĘ PATVIRTINANTĮ DOKUMENTĄ bei pasirašyti mokyklos lankytojų sąraše.

 

Jei kyla kokių klausimų, kreipkitės į atsakingus darbuotojus Eimantą Grybauską el.p. eimantas.grybauskas@balsiumokykla.lt, nurodydami savo kontaktinę informaciją ir kortelės numerį (jei susiduriate su sunkumais naudojantis registruota kortele).
Atnaujinta: 2021-08-25