Mokytojai konsultuoja

Vilniaus Balsių progimnazijos konsultacijų, skirtų mokinių tėvams, grafikas 2019-2020 m.m.

Prieš atvykdami konsultuotis, suderinkite tikslų susitikimo laiką ir vietą su mokytoju nurodytu darbiniu el. paštu arba el. dienyno žinute

Vardas

Pavardė

El. pašto adresas

Savaitės diena:

Pamoka:

Gražina

Abaravičienė

grazina.abaraviciene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

7.25 - 8.00 val.

Ingrida

Adelbergienė

ingrida.adelbergiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis, antradienis

7.40 - 8.00 val.

Dalia

Adomavičienė

dalia.adomaviciene@balsiumokykla.lt

Antradienis

9.50 - 10.35 val.

Asta

Antulienė

asta.antuliene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

10.50 - 11.35 val.

Deividas

Balsevičius

deividas.balsevicius@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

11.55 - 12.40 val.

Neringa Banienė neringa.baniene@balsiumokykla.lt Trečiadienis 13.10 - 13.55 val. 

Loreta

Bernadickienė

loreta.bernadickiene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.00 - 8.45 val.

Laura

Buterlevičienė

laura.buterleviciene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

8.00 - 8.45 val.

Vida

Butienė

vida.butiene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

13.10 - 13.55 val.

Asta

Čepulienė

asta.cepuliene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis, trečiadienis

7.40 - 8.00 val.

Ramunė

Černienė

ramune.cerniene@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.55 - 9.40 val.

Vita

Černienė

vita.cerniene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.55 - 9.40 val.

Edita

Dailidienė

edita.dailidiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

10.50 - 11.35 val.

Asta

Daugialienė

asta.daugialiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.00 - 8.45 val.

Artūras

Daunoravičius

arturas.daunoravicius@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

8.55 - 9.40 val.

Lina

Duoblytė

lina.duoblyte@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.00 - 8.45 val.

Živilė

Ežerskienė

zivile.ezerskiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

10.50 - 11.35 val.

Daiva

Freigofienė

daiva.freigofiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

9.50 - 10.35 val.

Jurgita

Gaigalienė

jurgita.gaigaliene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

13.10 - 13.55 val.

Laura

Gailiūnienė

laura.gailiuniene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.55 - 9.40 val.

Tomas

Gaškas

tomas.gaskas@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

10.50 - 11.35 val.

Dovilė

Gramauskienė

dovile.gramauskiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

8.00 - 8.45 val.

Dalia

Iliukevičienė

dalia.iliukeviciene@balsiumokykla.lt

Antradienis

13.10 - 13.55 val.

Jolita

Jančiauskienė

jolita.janciauskiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

10.50 - 11.35 val.

Asta

Jelagienė

asta.jelagiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

10.50 - 11.35 val.

Aušra

Jermakovienė

ausra.jermakoviene@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.55 - 9.40 val.

Jurga

Jonušienė

jurga.jonusiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

10.50 - 11.35 val.

Nijolė

Jucienė

nijole.juciene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

15.00 - 15.45 val.

Monika

Jutelienė

monika.juteliene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.00 - 8.45 val.

Mantas

Karanauskas

mantas.karanauskas@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.00 - 8.45 val.

Lina

Kašėtienė

lina.kasetiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.00 - 8.45 val.

Silvija

Kazakevičienė

silvija.kazakeviciene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.55 - 9.40 val.

Laimutė

Kivitienė

laimute.kivitiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

13.10 - 13.55 val.

Agnė

Klimaitienė

agne.klimaitiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.55 - 9.40 val.

Valentina

Kovalenko

valentina.kovalenko@balsiumokykla.lt

Antradienis

13.10 - 13.55 val.

Renata

Kudzevičienė

renata.kudzeviciene@balsiumokykla.lt

Antradienis

10.50 - 11.35 val.

Vida

Laucienė

vida.lauciene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50 - 10.35 val.

Jūratė

Lazauskienė

jurate.lazauskiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

10.50 - 11.35 val.

Justė Valdonė

Ledienė

juste.lediene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.55 - 9.40 val.

Jolita

Lukošaitienė

jolita.lukosaitiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50 - 10.35 val.

Svajūnas

Mackevičius

svajunas.mackevicius@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

11.55 - 12.40 val.

Raimonda

Mankevičienė

raimonda.mankeviciene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

8.55 - 9.40 val.

Vilma

Martinkėnienė

vilma.martinkeniene@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.55 - 9.40 val.

Audronė

Masiukienė

audrone.masiukiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

13.10 - 13.55 val.

Edita

Mikalauskienė

edita.mikalauskiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

11.55 - 12.40 val.

Rūta

Milašiūtė

ruta.milasiute@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

9.50 - 10.35 val.

Jūratė

Mincevičiūtė

jurate.minceviciute@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

13.10 - 13.55 val.

Reda

Minkevičienė

reda.minkeviciene@balsiumokykla.lt

Antradienis

9.50 - 10.35 val.

Jurgita

Miškinienė

jurgita.miskiniene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

15.00 - 15.45 val.

Margarita

Molienė

margarita.moliene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.55 - 9.40 val.

Danguolė

Namirskienė

danguole.namirskiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

13.10 - 13.55 val.

Renata

Palubinskienė

renata.palubinskiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

9.50 - 10.35 val.

Rimutis

Paužuolis

rimutis.pauzuolis@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

10.50 - 11.35 val.

Milda

Peciūnaitė

milda.peciunaite@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

13.10 - 13.55 val.

Olga

Perepečienė

olga.perepeciene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50 - 10.35 val.

Nijolė

Pilipavičienė

nijole.pilipaviciene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.55 - 9.40 val.

Aistė

Pranskūnaitė

aiste.pranskunaite@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.00 - 8.45 val.

Jolanta

Ptašinskienė

jolanta.ptasinskiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

13.10 - 13.55 val.

Sofja

Putilova

sofja.putilova@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

15.00 - 15.45 val.

Žaneta

Ratkienė

zaneta.ratkiene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

16.40 - 17.25 val.

Marytė

Rimkienė

maryte.rimkiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

9.50 - 10.35 val.

Martynas

Rumkis

martynas.rumkis@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

10.50 - 11.35 val.

Margarita

Ruzgaitė

margarita.ruzgaite@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

11.55 - 12.40 val.

Alma

Sandunavičienė

alma.sandunaviciene@balsiumokykla.lt

Antradienis

9.50 - 10.35 val.

Gerda

Smirnovė

gerda.smirnove@balsiumokykla.lt

Antradienis

13.10 - 13.55 val.

Vaida

Stanevičienė

vaida.staneviciene@balsiumokykla.lt

Antradienis

11.55 - 12.40 val.

Dovilė

Šarkūnaitė

dovile.sarkunaite@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

13.10 - 13.55 val.

Aušra

Šiaučiulienė

ausra.siauciuliene@balsiumokykla.lt

Antradienis

11.55 - 12.40 val.

Egidija

Trečiokienė

egidija.treciokiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

14.05 - 14.50 val.

Vaida

Urvikienė

vaida.urvikiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50 - 10.35 val.

Giedrė

Vaišnoraitė

giedre.vaisnoraite@balsiumokykla.lt

Antradienis

9.50 - 10.35 val.

Monika

Vaitekūnaitė

monika.vaitekunaite@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.00 - 8.45 val.

Rasa

Valantinaitė - Navikienė

rasa.valantinaite-navikiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.00 - 8.45 val.

Ana

Vincel

ana.vincel@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

10.50 - 11.35 val.

Rita

Vitanauskienė

rita.vitanauskiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

14.05 - 14.50 val.

Tatjana

Vorobjova

tatjana.vorobjova@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.55 - 9.40 val.

Arūnas

Žala

arunas.zala@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

11.55 - 12.40 val.

 




Atnaujinta: 2019-12-09