Valgykla

Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašas >>>

Vilniaus Balsių progimnazijoje maitinimą organizuoja VšĮ „Dvylika žirnių“, buhalterija:  tel. 8 5 2343115, el.pašto adresas dvylikazirniu@gmail.com

Savaitinis valgiaraštis 6-10 metų vaikams >>>

Savaitinis valgiaraštis 11-14 metų vaikams >>>

Valgiaraščio dienos, rugsėjis >>>

Exclamation-Mark-PNG-Photo.pngCentralizuotus pietus valgančių vaikų tėvų dėmesiui!

Už vaikų centralizuotus pietus mokėti tik bankiniu pavedimu. Mokėjimai už maitinimą turi būti atlikti tik į žemiau nurodytą SEB banko sąskaitą iki einančio mėn 5 d. į priekį. Mokėti reikia tik už darbo dienas (valstybinės šventės ir vaikų atostogos neįeina). Jei vaikas serga ar nebūna mokykloje, turite būtinai pranešti mokytojai, ji privalo teisingai užpildyti tabelį ir už nebūtas dienas tik su jos žinia galite atimti iš ateinančio mokėjimo.

Rekvizitai mokėjimui:
Gavėjas: VŠĮ Dvylika žirnių
SEB banko sąskaita: LT507044060008243713
Dienos pietų kaina 2,20 Eur 1-4 kl. mokiniams, 2,50 Eur 5-8 kl. mokiniams
Pavedimo paskirtyje nurodyti tik šiuos duomenis: Vaiko vardas, pavardė, klasė, mokykla, pietūs

Atnaujinta: 2020-09-15