Gegužės 29 dieną, mokykloje vyko tradicinis 1–4 klasių renginys „Aš ir tu – didelė šeima“. Jo metu pynėme gražiausių pasirodymų juostą patiems brangiausiems dalykams žemėje – šeimai, draugystei, meilei ir tėvynei.
Mažieji mokiniai dovanojo daug šypsenų, gerų emocijų ir nuoširdžių akimirkų – skambėjo dainos, sukosi šokiai, netrūko linksmų vaidinimų. Šventė dar kartą priminė, kokia svarbi yra bendrystė, šiluma ir buvimas kartu.

Dėkojame visiems dalyviams, mokytojams ir tėveliams už sukurtą jaukią, spalvingą ir meilės kupiną šventę! Už ledus ir garso operatorių, sakome ačiū Balsių mokyklos tėvų asociacijai. Nuoširdus dėkui tėvelių bendruomenei už pagalbą transportuojant sceną ir garso įrangą.
Renginių organizatorė Diana Petrovienė









