Menu Close

Policijos bendruomenės pareigūnės paskaita

Gegužės 18 dieną mokykloje vyko policijos bendruomenės pareigūnės paskaita, skirta aštuntų klasių mokiniams. Susitikimo metu pareigūnė su mokiniais aptarė jų turimas žinias teisinės atsakomybės klausimais, paaiškino pagrindinius atsakomybės principus ir jų taikymo situacijas.

Remdamasi praktiniais, gyvenimiškais pavyzdžiais, pareigūnė išsamiai pristatė, kokiais atvejais taikoma administracinė ar baudžiamoji atsakomybė, kokios pasekmės gali kilti pažeidus įstatymus. Taip pat buvo akcentuota, kad kiekvienas žmogus turi ne tik teises, bet ir pareigą laikytis nustatytų taisyklių bei prisiimti atsakomybę už savo veiksmus.

Socialinės pedagogės Laima Krincė, Monika Kondraškienė, Snieguolė Seponavičienė

 

 

 

Skip to content