Gegužės 30 d. choro studija „Balsiukai“ dalyvavo pop chorų festivalyje „Mano vaikystės Lietuva“ Elektrėnuose.
Šiame festivalyje dalyvaujame jau trečius metus, visuomet parsivežame daug puikių emocijų – suradome naujų draugų, dainavome vieni ir drauge su kitais chorais, valgėme picas, ledus, gavome dovanų gertuves, šokome su renginio vedėjomis.
Buvo nuostabi patirtis didelėje scenoje, su gyvo garso akompanimentu ir puikiu įgarsinimu mūsų balsų.
Choro vadovė Žaneta Ratkienė


