Sveikiname 6a klasės mokinę Smiltę Polkaitę, 6c mokinį Saulių Chmieliauską ir 6e klasės mokinį Justą Šešok sėkmingai sudalyvavus tarptautiniame matematikos konkurse Kengūra 2026 ir patekusiems į 50-tuką geriausiųjų savo amžiaus grupėje.
Visi trys mokiniai gavo vardinius kvietimus dalyvauti konkurso organizatorių rengiamoje vasaros stovykloje.
Matematikos mokytoja Asta Daugialienė


