Sveikiname 2A klasės mokinius nacionalinėje sveikos mitybos viktorinoje „Auginame čia, Lietuvoje!“ laimėjusius 1-ąją vietą ir išvyką į „Safari parką“.

Pradinių klasių mokytoja Jolita Jančiauskienė
Sveikiname 2A klasės mokinius nacionalinėje sveikos mitybos viktorinoje „Auginame čia, Lietuvoje!“ laimėjusius 1-ąją vietą ir išvyką į „Safari parką“.

Pradinių klasių mokytoja Jolita Jančiauskienė