Gegužės 13 d. vyko 1-ų klasių viktorina „Vaiko šypsena – žinių dovana“, skirta Vaiko dienai paminėti. Renginį organizavo socialinė pedagogė kartu su visuomenės sveikatos specialiste.
Viktorinos metu vaikai atliko įvairias užduotis, atsakinėjo į klausimus apie sveikatą, draugystę, saugumą bei gerą savijautą, aktyviai bendradarbiavo ir pademonstravo savo žinias. Renginys dovanojo daug gerų emocijų, šypsenų ir smagių akimirkų. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais.
Visuomenės sveikatos specialistė Auksė Vizeraitė


