Mokinio pažymėjimas ir įėjimas/išėjimas iš mokyklos

Visi mokyklos mokiniai privalo turėti mokinio pažymėjimą. Mokinio pažymėjimus gaminame mokykloje, ant vilniečio kortelių, todėl pažymėjimą galima naudoti ir kaip Vilniaus miesto transporto bilietą. Mokinio pažymėjimus mokiniai naudoja ir įėjimui/išėjimui iš pagrindinio mokyklos pastato. Pažymėjimo galiojimo laikas parenkamas taip, kad jo galiojimas baigiasi pabaigus 4 arba 8 klasę, tad užsakius pažymėjimą 1 ir 5 klasėje, jis galios 4 metus, todėl praeitais mokslo metais aktyvuotų kortelių iš naujo aktyvuoti nereikia.

Norėdami užsakyti mokinio pažymėjimą turite parašyti prašymą (atspausdintą variantą galima pasiimti pas mokyklos budėtoją) ir jį kartu su 1,5 Eur. Vilniečio kortelės mokesčiu atnešti mokyklos budėtojui. Pats pažymėjimo gaminimas nekainuos, o Vilniečio kortelės mokestį priimti galime tik grynaisiais pinigais.

Kad galėtume pagaminti pažymėjimą mums yra reikalinga dokumentinė skaitmeninė mokinio nuotrauka. Jei pažymėjimą užsakote pirmą kartą, jums reikia atsiųsti skaitmeninę mokinio nuotrauką el. paštu foto@balsiumokykla.lt (laiške nurodykite mokinio vardą, pavardę ir klasę) bei užpildyti prašymą. Fotografuoti galima ir namų sąlygomis, tačiau nuotrauka turi atitikti tam tikrus reikalavimus:

• Nuotrauka turi būti skaitmeninė. Popierinės, atspausdintos nuotraukos nepriimamos.
  • Pati nuotrauka turi būti stačiakampė.
  • Fotografuota turi būti taip, kad asmens veido atvaizdas nuo smakro iki viršugalvio užimtų maždaug 70–80 proc. nuotraukos aukščio. Taip pat, asmuo fotografuojamas iš priekio, žiūrintis į objektyvą, vienspalviame fone.
  • Skenuota nuotrauka netinka.

Įėjimas/išėjimas iš mokyklos

• Į mokyklos pastatą mokiniams galima pateikti su savo mokinio pažymėjimais.
  • Kiti nuolat mokykloje besilankantys asmenys (pvz. patalpų nuomininkai) į mokyklos pastatą gali patekti tik su savo registruotomis vilniečio kortelėmis (norėdami užsisakyti vilniečio kortelę arba užregistruoti savo turimą, vadovaukitės aukščiau nurodyta tvarka mokiniams).
  • Į mokyklos pastatą tėvai (globėjai, rūpintojai) neįleidžiami, prieš tai nesusitarus.

Transporto bilietas

Mokinio pažymėjimas kartu yra ir Vilniaus miesto transporto bilietas (Vilniečio kortelė), kuriame jau bus įvesta mokinio nuolaida. Šį pažymėjimą galėsite papildyti bilietais. Bilietų klausimais kreipkitės į SĮ „Susisiekimo paslaugos“.

Atsiskaitymas valgykloje

Atsiskaitymo sąskaitas valgykloje administruoja „Eurofondas“ http://eurofondas.lt/ . Prisijungus prie jų svetainės reikėtų susikurti paskyrą ir ją susieti su vienu iš „Eurofondo“ siūlomu įrenginių ar mokinio pažymėjimu, kuriuos galite įsigyti iš „Eurofondo“ internetinio puslapio. Primename, kad nuo 2021 m. spalio 29 d., mokinių pažymėjimai, kuriuos gamina ir išduoda mokykla, nebus susiejami su „Eurofondu“. Šie atsiskaitymai nėra susieti su transporto bilietų sąskaita, tad mokinys negali tų pačių įdėtų pinigų naudoti ir transporto bilietams ir atsiskaitymui valgykloje.

Jei kyla kokių klausimų, kreipkitės į už mokinio pažymėjimus atsakingą Eimantą Grybauską el.p. eimantas.grybauskas@balsiumokykla.lt, nurodydami savo kontaktinę informaciją ir kortelės numerį (jei susiduriate su sunkumais naudojantis registruota kortele).

Atnaujinta: 2021-11-15
  • Tvarkaraštis