Mokytojai

2021-09-01

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacija

Auklėjamoji klasė

Gražina Abaravičienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

3E

Ingrida Adelbergienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

3C

Dalia Adomavičienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

4F

Gitana Antanavičienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

1A

Asta Antulienė

Anglų kalbos mokytojas

Mokytojas metodininkas

7D

Mindaugas Blieka

Technologijų mokytojas

Mokytojas

 -

Laura Buterlevičienė

Tikybos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

6E

Vida Butienė

Lietuvių kalbos mokytojas

Mokytojas metodininkas

5A

Gintarė Čepukonytė - Cechanavičienė

Teatro mokytojas

Mokytojas

 -

Marius Černiauskas

Istorijos mokytojas

Mokytojas

 -

Ramunė Černienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

3B

Vita Černienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas metodininkas

1D

Edita Dailidienė

Prancūzų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

6D

Rasa Dambrauskaitė - Svidinskienė

Dailės mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Asta Daugialienė

Matematikos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

5B

Artūras Daunoravičius

Fizikos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Živilė Ežerskienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas metodininkas

3A

Daiva Freigofienė

Vokiečių kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Jurgita Gaigalienė

Etikos mokytojas

Mokytojas

 -

Laura Gailiūnienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas

2D

Tomas Gaškas

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas

 -

Virginija Giršvildienė

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas metodininkas

 -

Dovilė Gramauskienė

Rusų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

5F

Eimantas Grybauskas

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas

6F

Ilona Gustienė

Lietuvių kalbos mokytojas

Mokytojas metodininkas

5G

Dalia Iliukevičienė

Lietuvių kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

8B

Asta Indrašienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas

1H

Jolita Jančiauskienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

2A

Judita Janionienė

Matematikos mokytojas

Mokytojas

 -

Jolanta Jankūnaitė

Pradinių kl. anglų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Ingrida Jasaitienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas

1G

Asta Jelagienė

Biologijos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

8E

Aušra Jermakovienė

Matematikos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

5D

Jonas Jonikaitis

IT mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Renata Jonušauskienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas metodininkas

 -

Jurga Jonušienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

3D

Nijolė Jucienė

Technologijų mokytojas

Mokytojas ekspertas

6A

Monika Jutelienė

Dailės mokytojas

Mokytojas

 -

Mantas Karanauskas

Geografijos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

6C

Lina Kašėtienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

1C

Jūratė Kaubrienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

1B

Giedrė Kaunaitė

Istorijos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Silvija Kazakevičienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas metodininkas

2C

Laimutė Kivitienė

Pradinių kl. tikybos mokytojas

Mokytojas metodininkas

 -

Agnė Klimaitienė

IT ir matematikos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

7F

Valentina Kovalenko

Pradinių kl. šokio mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Renata Kudzevičienė

Chemijos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Vida Laucienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

4C

Jūratė Lazauskienė

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas metodininkas

8D

Raimonda Liukaitienė

Matematikos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Jolita Lukošaitienė

Biologijos mokytojas

Mokytojas metodininkas

8C

Svajūnas Mackevičius

Muzikos mokytojas

Mokytojas

 -

Raimonda Mankevičienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

4A

Vilma Martinkėnienė

Istorijos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

8A

Audronė Masiukienė

Teatro mokytojas

Mokytojas metodininkas

 -

Jūratė Mincevičiūtė

Pradinių kl. anglų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Reda Minkevičienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

4D

Jurgita Miškinienė

Anglų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

6B

Danguolė Namirskienė

Technologijų mokytojas

Mokytojas metodininkas

 -

Renata Palubinskienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

4E

Olga Perepečienė

Anglų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

7A

Julija Petkienė

IT mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Aistė Pranskūnaitė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas

3F

Jolanta Ptašinskienė

Pradinių kl. anglų kalbos mokytojas

Mokytojas

 -

Rita Pundziutė

Tikybos mokytojas

Mokytojas (nesuteikta)

 -

Sofja Putilova

Matematikos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

7C

Žaneta Ratkienė

Muzikos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

7E

Marytė Rimkienė

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

2F

Marytė Rimkienė

Rusų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Loreta Rouabhi

Pradinių klasių mokytojas

Vyresnysis mokytojas

2E

Ramūnas Sinkevičius

Pradinių kl. šokio mokytojas

Mokytojas metodininkas

 -

Gerda Smirnovė

Anglų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

7B

Ieva Sruogiūtė

Anglų kalbos mokytojas

Mokytoja (nesuteikta)

 -

Vaida Stanevičienė

Anglų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Dovilė Šarkūnaitė

Anglų kalbos mokytojas

Mokytojas

5E

Loreta Šileikienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas metodininkas

2G

Egidija Trečiokienė

Lietuvių kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

6G

Vaida Uždavinė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas metodininkas

1E

Giedrė Vaišnoraitė

Lietuvių kalbos mokytojas

Mokytojas metodininkas

5C

Monika Vaitekūnaitė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas

4B

Inesa Vaitkūnaitė

Tikybos mokytojas

Mokytojas

 -

Ana Vincel

Rusų kalbos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Rita Vitanauskienė

Lietuvių kalbos mokytojas

Mokytojas metodininkas

 -

Jolanta Zinkevičienė

Geografijos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 -

Arūnas Žala

Technologijų mokytojas

Mokytojas

 -

Jolita Žvironienė

Pradinių klasių mokytojas

Mokytojas

1F

Atnaujinta: 2021-11-15
  • Tvarkaraštis
  • Elektroninis dienynas
  • Registracija pokalbiui
  • Ugdymo aplinka
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40
  • 9. 15.50 - 16.35
Iki žiemos (Kalėdų) atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.