Konsultacijos mokiniams

1-4 klasių mokytojams skiriamų pamokų skaičius per savaitę, skirtas mokinio ugdymo poreikiams tenkinti, mokymosi pagalbai teikti 2022-2023 m.m. pateikiamas tvarkaraštyje (žymima Kons.)

 

5-8 klasių mokytojams skiriamų pamokų skaičius per savaitę, skirtas mokinio ugdymo poreikiams tenkinti, mokymosi pagalbai teikti 2022-2023 m. m.: 

Dalykas/kokiai veiklai skirta konsultacija

Klasė

Mokytojas

Laikas

Kab.

Lietuvių kalba ir literatūra (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

6G

Ilona Gustienė

Ketvirtadienis, 7 pam.

216

Lietuvių kalba ir literatūra (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

6F, 7E, 7F

Ilona Gustienė

Pirmadienis, 1 pam.

216

Matematika (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams)

8F

Agnė Klimaitienė

Ketvirtadienis, 8 pam.

210

Informacinės technologijos (programos žinių gilinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

5-7 kl.

Agnė Klimaitienė

Ketvirtadienis, 7 pam.

301

Lietuvių kalba ir literatūra (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

8E, 8F

Vida Butienė

Penktadienis, 7 pam.

214

Geografija (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

 

6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F

7F, 7G

8E

Jolanta Zinkevičienė

Antradienis, 8 pam.

222

Matematika (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams)

5C, 5D, 5E, 5F

Gerda Legotienė

Pirmadienis, 8 pam.

323

Matematika (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams)

5A, 5B

Raimonda Liukaitienė

Trečiadienis, 7 pam.

223

Matematika (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams)

6C, 6F

Raimonda Liukaitienė

Antradienis, 7 pam.

223

Matematika (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams)

7F

Raimonda Liukaitienė

Ketvirtadienis, 1 pam.

223

Informacinės technologijos (programos žinių gilinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F

6A, 6E, 6F, 6G

7C, 7F, 7G

Gerda Legotienė

Antradienis, 8 pam.

322

Istorija (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

5-8 klasės

Giedrė Kaunaitė-

Kavaliauskienė

Pirmadienis, 8 pam.

106

Lietuvių kalba ir literatūra (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

6E

Egidija Trečiokienė

Pirmadienis,
pertrauka po 5 pam.

Penktadienis,
pertrauka po 5 pam.

306

Matematika (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams)

8A, 8B, 8C, 8E

Sofja Putilova

Pirmadienis, 1 pam.

208

Lietuvių kalba ir literatūra (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

5E

Dalia Iliukevičienė

Pirmadienis, 6 pam.

105

Lietuvių kalba ir literatūra (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

5A, 5B, 5C, 5D

Dalia Iliukevičienė

Antradienis, 7 pam.

307

Matematika (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams)

 

6A, 6E, 6D, 7B, 7E, 7G

Zita Butkevičiūtė

Antradienis, 7 pam.

209

Fizika (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams)

7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G

Aida Griškienė

Pirmadienis, 8 pam.

225

Prancūzų kalba ( dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, konkursams)

5-8 klasės

Edita Dailidienė

Pirmadienis, 8 pam.

224

Anglų k. (dalyko žinių gilinimui, pasirengimui kontroliniams)

5-6 klasės

Gita Merkytė

Antradienis, 7 pam.

308

Chemija (dalyko žinių gilinimui, pasirengimui kontroliniams)

8 klasės

Renata Kudzevičienė

Antradienis, 8 pam.

309

Istorija (pagalba ruošiant namų darbus, programos žinių gilimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

5,6,7 klasės

Mindaugas Maslauskas

Pirmadienis, 8 pam.

107

Geografija (dalyko žinių gilinimui, pasirengimui kontroliniams)

7, 8 klasės

Mantas Karanauskas

Pirmadienis, 7 pam.

Penktadienis, 1 pam.

315

Informacinės technologijos (programos žinių gilinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, olimpiadoms, konkursams)

6B, 6C, 6D, 7A, 7B, 7D, 7E

Erika Baltrukaitytė

Trečiadienis, 8 pam.

322

Lietuvių kalba ir literatūra (dalyko žinių gilinimui, spragų šalinimui, pasirengimui atsiskaitomiesiems darbams, konkursams, olimpiadoms)

6-7 klasės

Giedrė Vaišnoraitė

Ketvirtadienis, 7 pam.

302

Gamta ir žmogus, biologija (pagalba ruošiant ilgalaikius projektinius darbus, tiriamiesiems darbams ir jų atlikimui, pasirengimas olimpiadoms, konkursams, projektinių darbų atlikimas)

5-8 kl.

Asta Jelagienė

Pirmadienis, 7pam.

Trečiadienis, 7 pam.

221

Gamta ir žmogus, biologija (pagalba ruošiant ilgalaikius projektinius darbus, tiriamiesiems darbas ir jų atlikimui, pasirengimui  olimpiadoms, konkursams bei viktorinoms)

7-8 kl.

Jolita Lukošaitienė

Antradienis, 7 pam.

125

Atnaujinta: 2022-09-26
  • Tvarkaraštis
  • Elektroninis dienynas
  • Registracija pokalbiui
  • Ugdymo aplinka
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 11.55 - 12.40
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40
  • 9. 15.50 - 16.35