Pašventintas Balsių progimnazijos pradinio ugdymo korpusas

• Paskelbta: 2021-11-26

Prieš 10 metų, lapkričio 25, Šventos Kotrynos Aleksandrietės, dieną buvo pašventinta Balsių mokykla (Bubilo g.8).

Lapkričio 25 d., po 10 metų, Vilniaus vyskupas Darius Trijonis su parapijos klebonu kunigu Jurgiu Vitkovski ir diakonu  Edgar Šostak pašventino Balsių progimnazijos pradinio ugdymo korpusą.

Kiekvienas mokyklos kampelis ir klasė buvo aplankytas ir pašventintas. Mokiniai pasitiko giesmėmis, klases puošė advento vainikai, o mokyklos fojė - prakartėlė. Vyskupas Darius palinkėjo visai mokyklos bendruomenei Dievo palaimos, kuri lydėtų visus kiekvieną dieną. Mokiniai drąsiai pasakojo vyskupui, kaip jiems sekasi, džiaugėsi savo mokykla. Atsidėkodami už mokyklos pašventinimą, įteikėme sidabrinį votą, kuris puoš bažnyčios altorių su mūsų padėka ir prašymu: „Dėkojame už Dievo Malones einant krikščionišku keliu. Lai išlieka mūsų širdyse susitelkimas, pagarba, atsakomybė ir kūrybiškumas.“

Parapijos klebonas kunigas Jurgis kviečia šį sekmadienį 10.30 val. Kalvarijų bažnyčioje melstis už mūsų mokyklą: mokinius, tėvelius, mokytojus, darbuotuojus.