Konsultacijos tėvams

Konsultacijų, skirtų mokinių tėvams, grafikas 2022-2023 m.m.

Mokytojai mokinių tėvus konsultuoja šiame grafike pateiktu laiku, prieš tai susitarus lentelėje nurodytu mokytojo el.paštu. 

Pavardė:

Vardas:

El. pašto adresas:

Savaitės diena:

Laikas:

Abaravičienė

Gražina

grazina.abaraviciene@blsiumokykla.lt

Trečiadienis

11.00–11.40

Adelbergienė

Ingrida

ingrida.adelbergiene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

14.00–14.45

Adomavičienė

Dalia

dalia.adomaviciene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

9.50–10.35

Adomavičiūtė

Gitana

gitana.adomaviciute@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

12.00–12.45

Antulienė

Asta

asta.antuliene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

10.45–11.30

Bagdonavičiūtė

Odeta

odeta.bagdonaviciute@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

13.05–13.50

Baltrukaitytė

Erika Džordana

erika.baltrukaityte@balsiumokykla.lt

Pagal susitarimą

Nuotoliniu

Blieka

Mindaugas

mindaugas.blieka@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

14.00–14.45

Bliūdžiūtė

Radvilė

radvile.bliudziute@balsiumokykla.lt

Antradienis

12.00–12.45

Butienė

Vida

vida.butiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

11.55–12.40

Butkevičiūtė

Zita

zita.butkeviciute@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

11.55–12.40

Černienė

Ramunė

ramune.cerniene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

10.45–11.30

Černienė

Vita

vita.cerniene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

12.00–12.45

Dailidienė

Edita

edita.dailidiene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

9.50–10.35

Dambrauskaitė- Svidinskienė

Rasa

rasa.svidinskiene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

14.55–15.40

Daugialienė

Asta

asta.daugialiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

13.50–14.35

Daunoravičius

Artūras

arturas.daunoravicius@balsiumokykla.lt

Antradienis

9.50–10.35

Ežerskienė

Živilė

zivile.ezerskiene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

9.50–10.35

Freigofienė

Daiva

daiva.freigofiene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

9.50–10.35

Gaigalienė

Jurgita

jurgita.gaigaliene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

14.00–14.45

Gailiūnienė

Laura

laura.gailiuniene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

8.55–9.40

Gaškas

Tomas

tomas.gaskas@balsiumokykla.lt

Pagal susitarimą

Nuotoliniu

Gramauskienė

Dovilė

dovile.gramauskiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

9.50–10.35

Griškienė

Aida

aida.griskiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

7.30–8.00

Grybauskas

Eimantas

eimantas.grybauskas@balsiumokykla.lt

Antradienis

14.00–14.45

Gustienė

Ilona

ilona.gustiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

10.45–11.30

Iliukevičienė

Dalia

dalia.iliukeviciene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

10.45–11.30

Indrašienė

Asta

asta.indrasiene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.00–8.45

Jančiauskienė

Jolita

jolita.janciauskiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

12.00–12.45

Jankūnaitė

Jolanta

jolanta.jankunaite@balsiumokykla.lt

Penktadienis

12.00–12.45

Jaraminienė

Ona

ona.jaraminiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.55–9.40

Jasaitienė

Ingrida

ingrida.jasaitiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

10.45–11.30

Jelagienė

Asta

asta.jelagiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

14.00–14.45

Jonušienė

Jurga

jurga.jonusiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

8.55–9.40

Jucienė

Nijolė

nijole.juciene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.00–8.40

Karanauskas

Mantas

mantas.karanauskas@balsiumokykla.lt

Antradienis

7.30–8.00
11.30–12.00 

Karklelienė

Vaiva

vaiva.karkleliene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

10.35–11.05
13.05–13.50

Kašėtienė

Lina

lina.kasetiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.55–9.40

Kaubrienė

Jūratė

jurate.kaubriene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50–10.35

Kaunaitė- Kavaliauskienė

Giedrė

giedre.kaunaite@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.00–8.45

Kazakevičienė

Silvija

silvija.kazakeviciene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

8.55–9.40

Kivitienė

Laimutė

laimute.kivitiene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

13.05–13.50

Klimaitienė

Agnė

agne.klimaitiene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

9.50–10.35

Kudzevičienė

Renata

renata.kudzeviciene@balsiumokykla.lt

Antradienis

13.10–13.50

Laucienė

Vida

vida.lauciene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50–10.35

Lazauskienė

Jūratė

jurate.lazauskiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

11.55–12.40

Liukaitienė

Raimonda

raimonda.liukaitiene@balsiumokykla.lt

Antradienis 

13.05–13.50 

Lukošaitienė

Jolita

jolita.lukosaitiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.55–9.40

Macevičienė

Janina

janina.maceviciene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

12.00–12.45

Mackevičius

Svajūnas

svajunas.mackevicius@balsiumokykla.lt

Pirmadienis
Penktadienis

13.05–13.55 
10.45–11.30

Mankevičienė

Raimonda

raimonda.mankeviciene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50–10.35

Maslauskas

Mindaugas

mindaugas.maslauskas@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

10.45–11.30

Masiukienė

Audronė

audrone.masiukiene@balsiumokykla.lt

Antradienis

14.55–15.40

Merkytė

Gita

gita.merkyte@balsiumokykla.lt

Penktadienis

8.55–9.40

Miškinienė

Jurgita

jurgita.miskiniene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

8.55– 9.40

Namirskienė

Danguolė

danguole.namirskiene@balsiumolykla.lt

Pirmadienis

13.50–14.35

Palubinskienė

Renata

renata.palubinskiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

8.55–9.40

Ponelienė

Loreta

loreta.poneliene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.00–8.45

Pranskūnaitė

Aistė

aiste.pranskunaite@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

12.00–12.45

Ptašinskienė

Jolanta

jolanta.ptasinskiene@balsiumokykla.lt

Penktadienis

9.50–10.30

Pundziūtė

Rita

rita.pundziute@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

14.00–14.45

Putilova

Sofja

sofja.putilova@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.00–8.45 

Ratkienė

Žaneta

zaneta.ratkiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis
Trečiadienis

13.05–13.55
13.05–13.55

Rimkienė

Marytė

maryte.rimkiene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.45–9.45
15.40–16.25

Rouabhi

Loreta

loreta.rouabhi@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50–10.35

Sinkevičius

Ramūnas

ramunas.sinkevicius@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

9.50–10.35

Smirnovė

Gerda

gerda.smirnove@balsiumokykla.lt

Antradienis 

13.05–13.55

Stanevičienė

Vaida

vaida.staneviciene@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

13.05–13.50

Šarkūnaitė

Dovilė

dovile.sarkunaite@balsiumokykla.lt

Antradienis

9.50–10.35

Šileikienė

Loreta

loreta.sileikiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

9.50–10.35

Trečiokienė

Egidija

egidija.treciokiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis

8.15–8.45

Uždavinė

Vaida

vaida.uzdavine@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

8.00–8.45

Vaišnoraitė

Giedrė

giedre.vaisnoraite@balsiumokykla.lt

Antradienis

8.00–8.45

Vaitekūnaitė

Monika

monika.vaitekunaite@balsiumokykla.lt

Penktadienis

10.45–11.30

Vincel

Ana

ana.vincel@ balsiumokykla.lt

Pirmadienis

13.05–13.50

Vitanauskienė

Rita

rita.vitanauskiene@balsiumokykla.lt

Pirmadienis 

8.00–8.45

Zinkevičienė

Jolanta

jolanta.zinkeviciene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

14.00–14.45

Žala

Arūnas

arunas.zala@balsiumokykla.lt

Ketvirtadienis

11.55–12.50

Žvironienė

Jolita

jolita.zvironiene@balsiumokykla.lt

Trečiadienis

8.55–9.40

Atnaujinta: 2022-11-28
  • Tvarkaraštis
  • Elektroninis dienynas
  • Registracija pokalbiui
  • Ugdymo aplinka
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 11.55 - 12.40
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40
  • 9. 15.50 - 16.35