Uniforma

Privalomoji kasdienio naudojimo komplektacija:

• Baltos, žydros arba raudonos spalvos polo marškinėliai trumpomis arba ilgomis rankovėmis;
  • Tamsiai mėlynos spalvos megztukas/liemenė arba tamsiai mėlynos/raudonos spalvos medvilninis be gobtuvo/su gobtuvu džemperis su Progimnazijos emblema;
  • Berniukams – tamsios spalvos (mėlynos, juodos, pilkos, rudos) vienspalvės kelnės, išskyrus sportines;
  • Mergaitėms – languotas sarafanas (1-4 kl. mokinėms) arba languotas/tamsiai mėlynos spalvos sijonas (1-8 kl. mokinėms) su vienspalvėmis pėdkelnėmis arba tamsios spalvos (mėlynos, juodos, pilkos, rudos) vienspalvės kelnės, išskyrus sportines.

Privalomoji šventinio naudojimo komplektacija:

• Renginių metu ir atstovaujant Progimnazijai kitose įstaigose po megztuku dėvimi balti marškiniai ir ryšimi margi kaklaraiščiai.

Balsių progimnazijos emblemos spaudai:

Mokyklinių uniformų kainos ir tiekėjai:

1. UAB „LIDATA“,  Kalvarijų g. 168

2. UAB „Manovita“,  Savanorių pr. 65

3. „8 ToGo“, Konstitucijos prospektas 7A, III aukštas (PC Europa)

Informuojame, kad parduotuvė „8TOGO” PC Europa, Vilniuje, uždaroma spalio 1d. Visus klausimus susijusius su prekėmis, jų grąžinimu, keitimu ir pan., rašykite adresu info@8togo.lt. Greitu laiku “8TOGO” pakvies mokyklines uniformas įsigyti naujoje, dar patogesnėje parduotuvėje, Vilniuje. Šiuo metu mūsų prekes kviečiame įsigyti el.parduotuvėje www.8togo.lt

4. „Savitas stilius“, fizinių parduotuvių Vilniuje nėra. Pavienius užsakymas priima patogiai per atnaujintą elektroninę uniformų parduotuvę https://uniformos.savitasstilius.lt/lt/mokyklos/vilniaus-balsiu-mokykla.html ir el.paštu uniformos@savitasstilius.lt.

Uniformos priežiūros taisyklės

Tam, kad antspaudai ant mokyklinių džemperių ir polo marškinėlių laikytųsi ilgai ir neišbluktų, o gaminiai ilgai tarnautų, rekomenduojame laikytis šių priežiūros taisyklių:

• Prieš nešiojant rekomenduojama išskalbti. Skalbti išvertus į kitą pusę.
  • Naudoti švelnias skalbimo priemones.
  • Skalbti ne didesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje.
  • Skalbiant nenaudoti džiovinimo funkcijos.
  • Lyginti iš blogosios pusės. Tiesioginiame spaudos plote nelyginti.
Atnaujinta: 2024-03-29
Iki vasaros (1-4 kl.) atostogų liko