Anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“

• Paskelbta: 2023-04-04

Mums nepaprastai smagu pranešti, kad 2023 m. balandžio 3d. Balsių progimnazijoje trečią kartą įvyko 6-tų klasių anglų kalbos konkursas „Spelling Bee“.

Tokie konkursai nepaprastai populiarūs Amerikoje. Jo metu net 26 šeštokai  varžėsi kas taisyklingai paraidžiui ištars daugiausiai žodžių. Po įnirtingos kovos, kuriai ruošė anglų kalbos mokytojos Dovilė Šarkūnaitė, Gita Merkytė ir Asta Antulienė, bei stebėjo ir vertino Dovilė Šarkūnaitė, Gerda Smirnovė, Asta Antulienė bei garbės svečias direktorė Virginija Giršvildienė, paskelbti nugalėtojai.

Trečią vietą iškovojo Simonas Vaitkevičius. Antrą vietą laimėjo Oskaras Gaidelis. O visus iki vieno žodžius paraidžiui taisyklingai ištarė ir pirmos vietos nusipelnė Dominyka Susnytė.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, bei konkursą profesionaliai vedusioms Eglei Cechanavičiūtei ir Gilei Banevičiūtei.

Dalyviai bei nugalėtojai apdovanoti diplomais, padėkomis, bei maloniomis dovanėlėmis konkursui atminti.

O perfrazuojant mintį, kad tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo mažo žingsnelio, mes  drąsiai tariame - mes jau keliaujame.