Viktorina ,,Fizinis aktyvumas-sveikata“

• Paskelbta: 2023-12-11

2023 metų lapkričio 26 dieną įvyko 6-ų klasių viktorina ,,Fizinis aktyvumas-sveikata“.

Jos tikslas - didinti sąmoningumą apie fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos svarbą, stiprinti savivertę. Visos komandos kūrybiškai atliko namų darbus - paruošė trumpus filmukus apie sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą. Mokiniai pasitikrino savo žinias žaisdami Kahoot, atsakydami į viktorinos klausimus ir išbandė taiklumą judriosios pertraukėlės metu. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Daugiausia taškų surinko ir viktorinos nugalėtojais tapo 6B klasės komanda: Karilė Matuzonytė, Augustė Buzytė, Jomantė Narkūnaitė, Vilius Guzikauskas ir Simonas Žižniauskas.

6B klasės - viktorinos nugalėtojos - video apie sveiką gyvenseną:

Dėkojame Auksei Vizareitei ir Dovilei Girdauskienei  už pagalbą stebint komandų darbą ir apibendrinant  rezultatus.