Gerumo akcija ,,Iš širdies į širdį“

• Paskelbta: 2021-12-06

Artėja gražiausios metų šventės: Kūčios, šv. Kalėdos, Naujieji metai. Prieš šias šventes kiekvienas iš mūsų tarsi užsikrečia gerumu, norime daryti prasmingus darbus, dalintis. Tad kviečiame visus Balsių progimnazijos mokinius ir bendruomenę dalyvauti akcijoje ,,Iš širdies į širdį“, kuri vyks nuo gruodžio 6 iki 17 dienos.

Prisiminkime vaikų namuose/šeimynose gyvenančius vaikus ir senelių namuose gyvenančius žmones, palaikykime juos dvasiškai ir pradžiuginkime smulkiomis rankų darbo dovanėlėmis: kalėdiniais skanėstais, Advento kalendoriais, kalėdinėmis dekoracijomis ir kitais rankdarbiais. Dovanėlę tvarkingai, estetiškai supakuotą galite atnešti iki gruodžio 17 dienos ir palikti pradinės mokyklos (Balsių g. 20) arba progimnazijos (Bubilo g. 8) mokytojų kambaryje.