Globalaus švietimo savaitė

• Paskelbta: 2022-11-16

Šiandienos iššūkis –  „Esu atsakingas už švarią aplinką“. Paskaitos apie klimato kaitą stebėjimas ir mokymasis, kaip kiekvienas iš mūsų galėtume spręsti šią problemą, yra gera, dienos iššūkį įgyvendinanti veikla.

Balsių mokyklos 7F klasės mokiniai turėjo galimybę dalyvauti nuotolinėje pamokoje „Klimato kaita“, kurią pristatė  lektorius – prof. dr. Egidijus Rimkus iš Vilniaus universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros. Pamokoje sužinojo, kaip žmonių veikla keitė klimatą XX ir XXI amžiuje, kaip temperatūra ir krituliai kito Lietuvoje, kokią ateitį pranašauja mokslininkų sukurti modeliai bei su kokiomis problemomis susidursime jau netolimoje ateityje. Klimato kaita yra be galo svarbi ekologinė problema, kurią būtina suprasti kiekvienam, nes tik taip galėsime laiku imtis veiksmų ir išvengsime blogiausių ateities scenarijų.