Profesijų diena

• Paskelbta: 2023-05-04

Kiekvienas žinome, kaip svarbu dirbti savo mėgstamą darbą. O kaip žinoti, kas kiekvienam tinka ir patinka?

Kad mokiniai lengviau suprastų kuo įdomios bei savitos profesijos ir ateityje lengviau atrastų save, gegužės 3 d. mokykloje organizuota ,,Profesijų diena“. Šią dieną pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę susitikti su skirtingų profesijų atstovais.  Mokinių tėvai, svečiai iš įvairių įstaigų, organizacijų vaikams pristatė daugiau nei 30 skirtingų profesijų ir išsamiai papasakojo, kokių savybių reikia renkantis specialybę, rodė atsineštas darbo priemones. Vėliau mokiniai demonstravo žinias smagiai žaisdami viktorinoje ,,Profesijų mugė“. O nupiešę ir aprašę svajones, kuo norėtų būti užaugę, kūrybinius darbus sudėjo į  knygą ,,Mano svajonių profesija“. Galbūt šios svajonės dar daug kartų keisis… Svarbu, kad kiekvienas ateityje pasirinktų sau mielą darbą, dirbtų jį su malonumu ir iš širdies.