Visuotiniai susirinkimai būsimų 1-ų ir 5-ų klasių tėvams

• Paskelbta: 2023-08-28

Rugpjūčio 29 d. 18.00 val. numatomas Visuotinis būsimų pirmokų tėvelių susirinkimas. Susirinkimas vyks progimnazijos pastate, Bubilo g. 8, mokyklos renginių salėje/valgykloje.

Jei iš anksto norite/galite, pateikite prašome Jums rūpimus klausimus raštu, direktorės pavaduotojai pradiniam ugdymui Renatai Jonušauskienei el.paštu renata.jonusauskiene@balsiumokykla.lt.

Rugpjūčio 30 d. 18.00 val. numatomas Visuotinis būsimų penktokų tėvelių susirinkimas. Susirinkimas vyks progimnazijos pastate, Bubilo g. 8, mokyklos renginių salėje/valgykloje.

Jei iš anksto norite/galite, pateikite prašome Jums rūpimus klausimus raštu, direktorės pavaduotojai pagrindiniam ugdymui Vilmai Martinkėnienei el.paštu vilma.martinkeniene@balsiumokykla.lt.

Prašome į susirinkimus atvykti be vaikų.