Rugsėjo 1-oji

• Paskelbta: 2023-09-04

Mokslo ir žinių dieną dar gausesnis Balsių progimnazijos mokinių būrys susirinko į pirmąsias pamokas, o juos atlydėjo patys brangiausi - tėveliai, seneliai, broliai ir sesės.

Vėliau visa bendruomenė susirinko švęsti mokyklos stadione. Čia šiltai buvo pasitikti pirmokėliai ir juos už rankų vedę aštuntokai. Scenoje grojo ir dainavo įvairių klasių mokiniai, kurie kiekvieną kvietė pašokti ir kartu padainuoti. Teatro mokytojos paskatinti mokiniai, mokytojai ir tėveliai ieškojo rakto skryniai atrakinti.

Taigi šių mokslo metų simbolis mūsų mokykloje - raktas. Jei nori būti protingas, mylimas ir reikalingas, kūrybingas, aplinkinių mėgstamas ir vertinamas, reikia išspręsti vertybių rebusą, įminti išminties mįslę, atskleisti širdies paslaptį. O visa tai galima padaryti gyvenimo pažinimo raktu. Kas įdėmiai klausosi ir kruopščiai ieško, tas tą raktą randa ir atrakina vartus, vedančius į laimę.

Klausykitės ir ieškokite. Su Rugsėjo 1-ąja!