Angliškų eilėraščių konkursas

• Paskelbta: 2024-03-06

Šiandien Balsių progimnazijoje penktą kartą vyko septintų klasių angliškų eilėraščių konkursas. Dalyvavo 15 mokinių, kurie buvo išmokę ir puikiai padeklamavo gražiausius amerikiečių ir britų autorių kūrinius.
Renginį vedė šauniosios 6f klasės mokinės- Austėja Žvynytė ir Sofija Lusaitė, o dalyvių pasirodymus vertino anglų kalbos mokytojos Vaida Stanevičienė ir Jurgita Miškinienė bei mokyklos direktorė Virginija Giršvildienė.

Šių metų prizines vietas užėmė: Samanta Andžiulytė, 7d (I vieta, mok. Dovilė Šarkūnaitė), Goda Čepulionytė, 7c (II vieta, mok. A. Antulienė), Emilija Buterlevičiūtė, 7b (III vieta, mok. Asta Antulienė). Sveikiname!

Dėkojame visiems dalyviams už jų meilę poezijai, norą dalyvauti ir savitą išraišką, taip pat mokinius ruošusioms anglų k. mokytojoms Rasai Matulevičienei, Gitai Merkytei, Dovilei Šarkūnaitei ir Astai Antulienei. Ačiū knygynui Litterula už įsteigtus prizus.