Daina Lietuvai

• Paskelbta: 2024-03-14

Kovo 13 dieną Balsių progimnazijos mokiniai, mokytojai rinkosi  į tradicinį mūsų mokyklos renginį  ,,Daina Lietuvai“, skirtą garbingoms Lietuvos šventėms – Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai.

Konkursą atidarė  grupės ,,Pikaso“ narys, renginių vedėjas ir komisijos narys Haroldas Šklėrius.

Dėl ,,Auksinio mikrofono“ statulėlės pirmoje konkurso dalyje varžėsi 5 – 6 klasių mokiniai, antroje 7 – 8 klasių mokiniai. Jaunesniojo pogrupio nugalėtojais tapo istorijos mokytojo Mariaus Černiausko auklėtiniai, 5e klasės mokiniai, su Manto Jankavičiaus daina ,,Drugeliai laisvi“. Vyresniųjų klasių pogrupyje pergale džiaugėsi matematikos mokytojos Astos Daugialienės 7b klasės auklėtiniai su Marijono Mikutavičiaus daina ,,Ar mylėsi tu mane?“. Šiam renginiui ruošėsi ne tik mokiniai, bet ir mokytojai. Jų atliekama daina, ,,Rytoj skrisim“ iš miuziklo ,,Voro vestuvės“, sukėlė žiūrovų ovacijų viesulą.

Renginio  organizatoriai, dalyviai ir  žiūrovai išsinešė gerą nuotaiką ir šypsenas.