Konferencija „Vandens galia...“

• Paskelbta: 2024-03-27

Kovo 22 d. 3a kl. mokinės Austėja Rukaitė ir Radvilė Barčytė kartu su mokytoja Gitana Adomavičiūte, 3c kl. mokiniai Ąžuolas Stanislauskas ir Patricija Pūraitė su mokytoja Lina Kašėtiene, 3g kl. mokiniai Rojus Juknys ir Adomas Bielinis su mokytoja Ingrida Jasaitiene dalyvavo Respublikinėje pradinių klasių mokinių gamtamokslinėje konferencijoje ,,Vandens galia...“, kuri vyko Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje.

Austėja ir Radvilė parengė pranešimą ,,Daržovių daiginimas vandenyje“, Ąžuolas ir Patricija - ,,Ekologinis audinių dažymas arbata“, Rojus ir Adomas - „Vanduo mūsų kasdienybėje“.

Šioje konferencijoje dalyvavome minėdami Pasaulinę vandens dieną ir mokyklos Žemės dienos savaitę. Buvo smagu net 3 komandomis atstovauti mūsų mokyklai, tuo pačiu ir įgyti naujų žinių, patirties.