2-ų ir 3-ių klasių mokinių viktorinos

  • Paskelbė : Mokyklos administracija
  • Paskelbta: 2024-03-21
  • Kategorija: Pranešimai

Kovo 5 d. vyko 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H kl. mokiniams sveikos gyvensenos, mitybos ir tvarumo išsaugojimo viktorina ,,Gerai daryk - maistą taupyk“. 

Kovo 18 d. vyko 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G kl. mokiniams žinių pritaikymas sveikatingumo ir saugaus elgesio prevencinėje viktorinoje ,,Būk sveikas ir saugus“. Per praktines užduotis ir patarimus, kaip padėti mokiniams saugiai elgtis gatvėje, mieste, atostogaudami su šeima, pasitikrino žinias įgytas per sveikos gyvensenos ir prevencines  pamokas. Viktorinos metu buvo aptarti ir kiti šia tema mokiniams aktualūs klausimai ir už aktyvų dalyvavimą įteikti klasėms diplomai ir padėkos raštai.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Tvarkaraštis
  • Elektroninis dienynas
  • Registracija pokalbiui
  • Ugdymo aplinka
Naujienų archyvas